Jump to content
Българският форум за музиканти

Solarwind


Recommended Posts

Реших да си поиграя малко и излезе това.Не е кой знае какво,но все пак кога съм ти слушал или правил такава музика :girl_witch:

А кажете сега-Става ли метълиста за електронна музика или не :music336:

 

SolarWind

Редактирано от crionic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кажете сега-Става ли метълиста за електронна музика или не :P

SolarWind

Явно не става, но не се отчайвай, давай си хеви метъл :huh: и да не ти пука! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста интересно, в духа на 80-тарската електроника, напомня за жан мишел жар и немската школа :) саундът е за доизпипване, но композицията е интересна - не се отказвай, чакаме още :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц тц Войнски...тц тц..предадох те нали... баси.Как може! Металист! :secret: Такава музика..

 

АЙ СЕКТИР! (на чист български естествено)

:)

Редактирано от crionic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че като единствен електрончик, който показва някакви принаци на активност във форума, би трябвало да се разпиша. Приятна ми е гледката на някой от аудиторията (като FallenBlood), когато е обърнал някакво внимание на тази музика, особено пък ако е сред по-младите ни форумци. А авторството съвсем ме радва.

 

Тук ни срещаш с един малък откъс за демонстрация. Мисля, че тръгваш добре. По блендите и смесването има какво да се пипне, но също и композиционно - обогатяване и развиване на темата, разчупване на минималистичността й, освен ако не я искаш така, с което обаче малко се отдалечаваш от електронната музика на 70-те и 80-те години. Звученето ти е по-близко до някои представители на немската школа, като например Шулце, отколкото до Жар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като цяло не съм ориентиран в тази област на музиката.По-скоро към дет метъла.Беше ми интересно и затова го направих и не съм работил по него кой знае колко много.Не е изключено и да имам такива похождения по-нататък,но е малко вероятно.За сметка на това вече съм твърдо убеден,че занапред ще включвам и такива етюди и в дет метълските истории ;) .Просто за разнообразие,пък и няма да съм първия (хич даже :P )Ще се постарая по-нататъшните ми работи да са с по-високо качество,въпреки че ми е малко трудно без никакви познания по мастъринг и тон режисура,но пък явно е наложително(като се има предвид и предишната ми тема с линка към майспейса ми :) ).Мерси за съветите и критиката,ще ги имам в предвид :secret:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Електрониката определено би обогатила цветово метълската ти одисея. Основен проблем при работата със софтуерни синтезатори (VST) е качеството на презетите - не всички предварително заложени са достатъчно добри, някои са по-пластмасови и трябва да се отделя време за шлайфане на звука. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам.....донякъде :)Абе да не се впускаме сега в обяснения следващият път като запиша нещо с електроника ще кажете става ли,не става ли и къде трябва да се пипне :secret:Благодаря отново за инфото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не отприщиш метълското в себе си и да го микснеш с това?Може пък да се получи нещо интересно, Ковенант-ско...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е идеята,макар и в доста по-тежък вариант :)

Може би нещо като това -

Е,мога само да се надявам да постигна такъв саунд,композиция и идеи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.