Jump to content
Българският форум за музиканти

един истински педал борд


metalhammer

Recommended Posts

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе надали има някой който ако има възможност да пръсне "няколко" хилядарки за подобна играчка ще държи на "дигиталните процесори" ;) Въпрос на финанси е всичко

:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това е педалборда на Дейвид Гилмор, а той може да си позволи да си го поръча от Питър Корниш, така както го правят и други знаменити китаристи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май може да си поръча нещо такова и от metalhammer, както правят други известни китаристи, и то за по-тънкаж пара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх вечните заяжданки ;) Иначе идеята е супер :)

 

 

П.П. Ще взема накрая да ви постна едно тестче с 20-30 семпъла на аналогови/цифрови транзисторни/лампови машинки та да видим тия дето много философстват дали изобщо ще дочуят кой звук какъв е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май може да си поръча нещо такова и от metalhammer, както правят други известни китаристи, и то за по-тънкаж пара.

e хеее трябва да те черпя яко за рекламата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх вечните заяжданки ;) Иначе идеята е супер :)

 

 

П.П. Ще взема накрая да ви постна едно тестче с 20-30 семпъла на аналогови/цифрови транзисторни/лампови машинки та да видим тия дето много философстват дали изобщо ще дочуят кой звук какъв е ;)

браточка зарежи семплите записвайте си каквото искате - тва тука е за жива изява на живо не може да ме метнеш с нищо дори и да е сляп тест

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не мисля, но нямам намерение да се заяждам :) Точно пък на живо с нашите кадърни озвучители дори да свириш с Лель, пак ще излиза едно и също ;)

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Metalhammer! Това е истината. True bypass му е майката. Китара - кабел - ЛАМПОВ амп и всичко друго вързано само и единствено с true bypass иначе работата се омазва. Евала за линка.

 

А дали случайно знаеш някъде продават ли се в БГ footswitch не с две , а с три вериги за превкючване. Щото камиончетата ми ме кефият, ама не са true bypass и ще е нужно сам да си го добавя?

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питър Корниш е ясен,той прави също така и трепач единични педали!ето един линк към абсолютния гуру за мен на педалбордове, ракове, усилватели, ефекти, тон,звукозапис и т.н.-Боб Брадшоу и Къстъм Аудио електроникс.Ето само няколко от неговите творения:

 

Bob's Guitar Rigs

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.