Jump to content
Българският форум за музиканти

Внезапно пропях


Лими

Recommended Posts

:thumbup: Е, не съвсем внезапно, защото си пея от две-три години, неглиже по улици, градинки и купони. :ok: Аз съм си преди всичко китарист и пеенето ми е вторична потребност за кеф, та нямам амбициите за певец. :yes: Записите съм ги правил с малката програмка от Windows - Sound Recorder(нямам и не искам друга) с ефтин(10лв) скайп микрофон, но звучи приемливо. Едновременно пея и свиря с китарата си(неритмично :rockon: ). Парчетата са по 1мин, 10mb, а файл-формата е wav и трябва да си ги download-вате за да ги чуете, защото не тръгват директно от сайта(не знам, защо). :ok: Приятно и критично слушане.

Black Bird

Moonchild

From The Beginning

П.П. За верните ми фенове ще има още песни плюс тениски с автограф! :)

:thx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре звучиш, Лими! Шейсетарският стил ти е явно в кръвта! :godbless:

 

Имаш приятен тембър на гласа, но на моменти малко повече експресивно пееш и леко носово се получава, поне според мен.

 

 

 

 

(Онзи път трябваше да запишем в градинката Blackbird-а на два гласа. Нищо, следващият път :music: )

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една прясна песничка от вчера сутрин. Обичам да пея сутрин на гладно, ако съм се наспал и из..ал :icon_shithappens: Не знам дали я пея носово, защото не съм наясно, дали е от микрофона, "спецовете" ще преценят. :huh: Апропо, това "носово" пеене няма ли някакво положително приложение, или е абсолютно нежелано(недопустимо) от професионалистите? Песента се опитвам да я пея с "деветдесетарски" маниер и с половин тон по-високо от оригинала, така ми "лежи"!

High & Dry

Този Файл тръгва лесно и директно от сайта

:thx:

П.П. Все още нямам тениски с автограф :excl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Прехвърлих горните песни на нов сайт, лесно за прослушване.

Black Bird

From The Beginning

Moonchild

"Носовият" ефект на пеене, може би се дължи на скайп-микрофона, а може и на мен. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре, как успяваш да пееш толкова носово? Аз и да се убия не мога така! Иначе произношението ти куца...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много ме изкефи,много нежно някък си звучи.Пък как ти се получило така добре с микрофон за 10 лева е някаква загадка,ама карай,супер е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.