Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко мятЪл


crionic

Recommended Posts

На първото не ми хареса звука на китарата , 2рото е по добре но само китара и барабани ли ще бъде записа /щото не чух бас/...

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първото не ми хареса звука на китарата , 2рото е по добре но само китара и барабани ли ще бъде записа /щото не чух бас/...

 

:)

ем правилно си чул и няма басче ама всичко с времето си :)все пак е демо ..а за първото-преди 3 години свирил съм от една година на китара не ме съди толкова жестотко хаххах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчетата са си супер.Първото по ме накефи.Имат си идея и заряд.Записа не е толко важен за момента.

А що на снимката си с кухарка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчетата са си супер.Първото по ме накефи.Имат си идея и заряд.Записа не е толко важен за момента.

А що на снимката си с кухарка?

абе що да не примерно хахах..не знам,просто снимката е яка пък и съм я сложил там още от самото начало и не съм я барал.Снимките не са ми приоритет (поне тези на които съм аз :punk_guitar: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В скоро време ще записвам и още 5-6 парчета стига само да ми остане време и да не ме домързи :punk_guitar: ...ако някой се интересува де,аз да си кажа :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече demo2 се казва demo2-1 и има бас,който макар и малко електронен и досаден дори на места,все пак върши работа.Който иска да го чуе може да използва линка по горе или от подписа ми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демото е много яко. Звучи леко анайалейтърско на места. Определено има идея.

Благодаря :) .Не очаквах точно сравнение с anihilator но все пак е хубаво да чуеш,че хората не са тотално отвратени от идеите ти :) металисти,кво да се прайм :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Е, много ясно. Колкото до Анайълейтър, искам да кажа, че само на някои места леко ми напомня за техния стил, но имайки предвид какво представлява тази банда, това мое мнение можеш да го приемаш само като комплимент :)

Редактирано от Janick_Gers
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не съм им чак толкова голям привърженик,но айде,ще го приема за комплимент :metalist: майтапя се :greenball:благодаря отново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още едно демо,само че този път доста по-не метълско :recourse: Композирах го преди около година и тогава и го записах.Естествено не съм свирил аз :happy: Правил съм го на ФЛ студио.Линка по-горе или отдолу на подписа ми.Надявам се да ви хареса.

 

 

 

п.с. Записа нещо се прецака като го качвах..в скоро време ще го кача в по-добър вариант :recourse:

Редактирано от crionic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Благодаря за съветите :)Аз вече си използвам Аудишъна като програма за запис,а за барабани-EZ drummer.Ама тв за баса наистина ще ми е от полза.Пък за записването вярно че може по-добре ама кво ти разбирам аз :)Има време за всичко,все пак се занимавам със записи отдавна.За солата-you got me there :icon_shithappens: .А ма тва devour е записвано преди две години само като опит да направя нещо си...оттогава малко са ми се подобрили способностите да солирам(само малко разбира се :tomato: )А за бандата... :unsure: не съм чувал..как точно се казва тя,може пък и да ми хареса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.