Jump to content
Българският форум за музиканти

Pink - Bohemian Rhapsody


Zlatanov

Recommended Posts

Joan Baez я изпълнява, иначе е писана от Anne Bredon, или поне така ми каза уикипедията и аз незнаех :thumbs_up: Ммм и на мен ми беше любимата на Zeppelin, сега остава Ten Years Gone. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наясякъде (в уики, в официален сайт, в книжните биографии) е изрично подчертано, че Babe I'm Gonna Leave You е адаптация на Пейдж по традиционна фолклорна песен. Това, че версията им е убийствена и мачка, е съвсем друг въпрос. :rockon:

Редактирано от JD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pink винаги ми е била любима, обаче това изпълнение направо ме накара да настръхна. Впечатляващо, нямам думи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особено... :hysterical:

 

Страшен концерт, за щастие изгледах по-голямата част от него на видео стена с добър звук! :thumbs_up:

Златанов, дай другия концерт на Пинк! Утре, долу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно изпълнение!

 

Разбира се няма как да се сравнява с Фреди и никой не иска това..

Не мога да си кривя душата, че като слушам как той я изпълнява на живо, настръхвам...В случая сега не е баш така..

Пинк просто ме зарадва много и направи прекрасно изпълнение..Показа как се правят нещата : ) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъзикам се , ама отчасти :hysterical:

То ясно че зад Пинк стои голям екип и то все професионалисти, ясно че пее добре и цялото шоу е съвършено подготвено и поднесено.

Същото може да се каже и за Мадона и разни други.

На такъв концерт бих отишъл , бих му се израдвал, но да си пусна в къщи сланикавите поп парчета на Пинк - едва ли...

Е все пак говоря за мое лично мнение :D

Прави впечатление че коментирате само кавъри и нито едно нейно авторско парче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави впечатление че коментирате само кавъри и нито едно нейно авторско парче.

Което си е право, право е. :girl_witch:

 

Но мисля, че я обсъждаме като изпълнител в случая.

Не всички изпълнители са музиканти.

Не всички музиканти могат да пишат запомнящи се песни.

Не всички, които пишат запомнящи се песни са добри изпълнители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenball: Коментираме кавъри защото темата тръгна от кавър... Иначе на мен лично повечето и авторски ми харесват, ама в случая няма за какво да ги коментирам :girl_witch:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zlatanov, нали спомена (или Рал), че има и друг концерт от последните години на DVD?

 

Иначе имам свидетели колко бързо ми се обърна мнението за Pink от "просто добър изпълнител на сладникави поп парчета"... :) Не знам, може би остарявам и се впечатлявам по-лесно :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е изумитлно ве, пичове. Аз съм слушал и други хорове. И какво толкова, кака си пее зле и това няма как да се промени. Все едно да стане мацка. Ми кюфте е.

Раздай партитурите на подходящия хор, шибни нормален диригент, дай им 5 репетиции (все пак говорим за около 30 сек). Наеми добро озвучаване и всичко става. Виж у нас по трудно, но става. Ако имаш гъз (респективно пари) да го направиш и въображение да го измислиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роко, Роко... ти ако не изръсиш нещо подобно, няма кой :thumbs_up: Кака си пее доста по-добре от далеч по-прехвалени "звезди", "титанични" банди и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.