Jump to content
Българският форум за музиканти

айде дядо Боб да каже


bobalan

Recommended Posts

Е тва е представяне :beer: От дълго време търся професионален изпълнител в жанра..... в г-мейла съм пуснал един реквием...навитак ли си да му спретнем един лайв?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ехеее, крайно време беше! ;) Започваш още повече да ми се издигаш в очите и това е не заради ръста ти(ама как да не се комплексирам от такива високи хора като тебе :beer: ), а заради това, че най-най-най-любимата ми група ти е вдъхновител - нещо, което не знаех... А и виждам, че танцуваш... Може да те взема в ансамбъла :D Ами, честито ти самопредставяне и... да пишеш повече, че и младите невежи по нещо да научим:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще научите едно от дедо си - Пърдете и се множете. А едноклетъчните да го разбират - пърдете и се делете. Действията събиране и изваждане ще ги мислим после.

Висшата математика виж - друга работа, та кой не е чувал израза "диференциална пръдня"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D абе имаше некъв виц за един дето се насирал като трябвало да свири форте на пръдня

"Ами,маестро,тук в каденцата сте ми поставили четири такта трилер във фортисимо..." ... На създателя на този виц трябва да му се връчи званието "Народен културтрегер"!!! :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)  абе имаше некъв виц за един дето се насирал като трябвало да свири форте на пръдня

"Ами,маестро,тук в каденцата сте ми поставили четири такта трилер във фортисимо..." ... На създателя на този виц трябва да му се връчи званието "Народен културтрегер"!!! :beer:

a, именно ;) сигурно още на първия такт няма да може да го изпълни ЧИСТО :D:D

 

ша ма извините за чата, мое и да триете няма да се разсърдя

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой да не трие, дотук всички постове са точно по темата.

И както се пееше в една песен "свиркам си с уста, весело пърдя, хубав е живота със свински ребърца"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

451 обаждания по теми и сега се представи :D Хахаха много се смях, човеко, а и още се смея :) Евала и със здраве!!! :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

451 обаждания по теми и сега се представи :D Хахаха много се смях, човеко, а и още се смея :D Евала и със здраве!!! :headbang:<_ src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_icon_pidu.gif" alt=":cheers:">

ми то никога не е късно човек да стане за резил. А колко пък съм пил и пял, и бобец с надениця ял....

 

пп. объркал съм си годините, сега съм на 24, ще стана скоро на 25. Не знам защо така не съм успял да ги сметна правилно, уж математиката ми върви.... Ама ако вървеше както бобеца досега да съм хапнал баклаварската....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То как да кажа добре дошъл, като си тук преди мен ама нейсе здрасти.

А за Боба... Ееех Боба!

 

Да споделя и аз една мъдрост: "Да се изпикаеш без да пръднеш е като сватба без музика" и никак не лесно без да се сецнеш. Изисква се максимално отпускане и се гарантира прекрасно душевно изживяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То как да кажа добре дошъл, като си тук преди мен ама нейсе здрасти.

А за Боба... Ееех Боба!

 

Да споделя и аз една мъдрост: "Да се изпикаеш без да пръднеш е като сватба без музика" и никак не лесно без да се сецнеш. Изисква се максимално отпускане и се гарантира прекрасно душевно изживяване.

ауу, тука направо ме разби :angry: А се и сетих кой свири на мойта сватба покрай тази мъдрост :wub:)) Да си каже кой набиваше кюфтенца..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.