Jump to content
Българският форум за музиканти

Протектор предпазващ адаптерите


dianstefanov89

Recommended Posts

Искам да попитам как се справяте с ръждата, която се получава от потни ръце върху адаптерите? Искам да си сложа от онези лепенки, които са на адаптерите като си купиш китарата от магазина, но не знам откъде мога да си купя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ги покрия така, немога да сменям всяка година адаптери само защото съм ги поливал с пот.

http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://...280&bih=634

 

П.П. И това не е мания, няма нищо лошо да си пазиш инструментите след като с тях си изкарваш парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немога да сменям всяка година адаптери само защото съм ги поливал с пот.
:whistle: повечето китаристи си поливат с пот адаптерите,ма чак са разбирам че се сменят на година..сложи си метални капачки като на Гибсън щом се шашкаш толкова.
Пич, ако не можеш с един хонорар от свирене да си изкараш поне адаптерите, няма за какво да си пишем по темата
Абе SviStyle,кога дръпна толко напред бе,или ти говориш за адаптери от 15 лв? Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един много лесен начин да разбереш дали и къде се продават такива протектори отиваш в няколко магазина за китари и проверяваш,питаш,разпитваш.Според мен тая тема няма особен смисъл да се създава,при положение че има и гугъл и интернет за тая работа,пишеш в гугъл "протектори за адаптери" и ти излизат сума ти линкове.Освен това тази тема се превърна в пълна безмислица и сборище на оф топик :cheers2: Според мен темата трябва да се затвори,понеже не виждам по нататъшното и просъществуване :topicsux:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, то всичко има в гугъл, за ко ли ги има тез форуми изобщо... А да, все още не сме роботи и може да споделяме опит, мнения и препоръки за всичко като нормални хора. Да изтрийте я таз тема, найстина вече няма смисъл. Извинявам се на модераторите за тъпата тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...покритието с което пристигат фабрично е залепено колкото да изкарат до продажба...ако намериш начин да сложиш същото няма да е много ефективно...все пак ако поясниш каква е китарата и какви точно са адаптерите може би ще е по лесно да се даде идея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към автора на темата: пич, ако от досега написаното не си разбрал, рационално погледнато, занимаваш се с глупости в случая. Не знам адаптер, дето потта и ръждата, в степента, в която обикновено се натрупват, да са му попречили да си вади звука. Ирационално погледнато, ако това ще ти е утеха, хората пари дават допълнително за изкуствено поръждавени и остъргани китари в наши дни - worn is cool, и ти бъди cool:)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже никой не отговори конкретно има ли такъв продукт,аз ще дам ,като идея този линк

http://www.caswellplating.com/kits/plugnplate.htm

Мисля че ще свърши работа ,ама изглежда трудоемко:)

Редактирано от aaaaaaaaiiiiii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, ако си с хъмбъкери, това ще ти свърши идеална работа. Още повече няма да ти се промени звука, тъй като е от пластмаса(, а тя не е феромагнетик, демек не влияе на магнитното поле). Адаптрите обаче, ще изглеждат като EMG-та.

Редактирано от IsoMorPhiC
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си протектори за дисплей на PocketPC. Има ги по магазините. Адхезива им не оставя следи и са по-дебели от тиксо. На размер мисля, че ще те устроят. При всички случаи са по-здрави от найлончетата, с които идват адаптерите, а и се залепят по-здраво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мислех за тях но те са по добели и знам, че трябва да се лепят на гладко иначе ще падат постоянно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От София ли си ? Ще ти продам капачки дето са ми от предишната китара, 8 лева за двете. Забравяш си за проблемите за без пари :)

 

Представлява ето това , без надписа. Нямат и драскотина по тях, просто вече съм с друга китара и седят в шкафа. Пиши на лс :):):)

Редактирано от Overeager
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.