Jump to content
Българският форум за музиканти

Тема за псуване на воля


Recommended Posts

Та така....предложението ми е следното:

да има тема, закована някъде в 'Говорилня', където всеки ще може да псува на воля, вместо да се караме в различните теми :girl_cray2:

Примерно мнение:

Абе човека Х в >>>> ТАЗИ <<<< тема много ме ядоса и искам да му кажа, че е .....(не е ) прав :hysterical:

Така вместо да се налага модераторите да трият постоянно мнения и да се налага да следят много теми, хората ще изливат душите си на едно определено място, което няма да бъде модерирано - нещо като обществена тоалетна, ако искате :girl_witch:

А и ще имаме възможност да се посмеем на цветущи изрази от страна на колегите тук :greenball:

 

Как ви се струва?

Редактирано от fildi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя, че в темата не е задължително да се псуваме (само) един друг, а примерно:

- шофьора на маршрутката, която за малко не ни е блъснала днес на зелено

- качестово на храните

- дупките по пътищата

- обслужването по заведенията

- чистотата на парковете

- и т.н....

 

Убеден съм, че ще се намерят много поводи за 'изливане на душата' :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава тема принципно противоречи на правилата, които всички тук сме приели.

И без това нивото не е най-високото, нека не го сваляме още!

 

Моля!

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да псуваш по-добре запиши номера на маршрутката и съобщи в полицията. Като се съберат няколко обаждания няма как да не му обърнат внимание.

Така е и с другите проблеми. За всеки си има решение и често ТИ си част от решението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да псуваш по-добре запиши номера на маршрутката....

^ ОК това с маршрутката. А ако настъпиш човешки фекалии в парка, какво ще запишеш ?!?!

Или ще тръгнеш да доказваш на кого са? Интересно ми е как ще го направиш? Ти имаш ли идея?

Хубаво е човек да търси проблема в себе си, но когато това минава разумните граници..... Ще продължа друг път (ако пуснат темата) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Приятелю, не ми обяснявай, че ако ти се случи някоя от изброените ситуации, първата ти реакция няма да бъде да споменеш майката( а може би и не само) на виновника. И какво лошо има да се обменя информация за подобни случки между познати(дори и само виртуално) хора? Или информацията пречи на информационното общество ?!?! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А ако настъпиш човешки фекалии в парка, какво ще запишеш ?!?!

...

 

@fildi, има достатъчно места и начини, за да излееш напрежението. Този форум има правила, които всички сме приели. И те изключват подобна тема за попръжни. Има обаче други места в електронното пространство, които са създадени специално за това. Информационното общество включва и правото на избор, нали така?

 

Затова моето мнение е, като музикант в този форум, че дори и сред съществуващите теми има доста лайняни, които минават, нека да няма специална такава! Иначе, каквито сме мразилници, има опасност да стане най-четената...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отвори си Notepad и си псувай вътре на воля, щом държиш да е в писмен вид и да остане за бъдещите поколения. :hysterical:

Emacs даже предлага плъгинки специално за такива състояния: Help -> Emacs Psychotherapist.

 

Наздраве, дидо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Приятелю, не ми обяснявай, че ако ти се случи някоя от изброените ситуации, първата ти реакция няма да бъде да споменеш майката( а може би и не само) на виновника. И какво лошо има да се обменя информация за подобни случки между познати(дори и само виртуално) хора? Или информацията пречи на информационното общество ?!?! ;)

 

Ми ще я спомена, майка му, и то на глас, ама това не значи да ангажирам всички с това, което съм настъпил само за да ми стане по-леко на мен.

А лошото да се обменя подобна информация е , че и без това отвсякъде ни заливат всякакви лай...екскременти. А ако е само между познати, както казваш, ми давайте на лични съобщения, защото аз повечето хора в този форум не ги познавам лично, за мен са само никове, схващаш ли?

Щото ако те е ядосал шофьора маршрутката, не е редно да го редиш тук, а да му направиш забележка, че не вози картофи. Макар че под забележка може да се разбира и долна махленска кавга, ако е наложително.

И L.K. и Vlad ти го казаха много ясно.

И действително информацията пречи на информираното общество ако е от този сорт....току са пръкне някой дето слуша глупости и измисля нов начин за сваляне нивото на стреса, като безразборна стрелба на публично място, да речем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И аз съм против такова нещо. Като много ти се псува си има алкохол, кръчми и хиляди хора, които са добри единствено в псуването и оплюването. Налазвай буркана с киселите краставици и парцуцата и давай колкото ти глас държи. Първоначалната реакция - ок, изпсувай колкото и когато си искаш, така поне ще станеш за смях пред хора, с които повече няма и да се видиш през живота си.

 

Но не мислиш ли, че така само ще се излагаш пред хора, с които "съжителствате" на едно място с определена насоченост и цел? На мен лично някой псуващ пред много хора може да ми направи единствено лошо впечатление.

 

И предполагам не съм единствен.

 

Ако си недоволен от нещо - има си тема за абсурдите на държавата, в която живеем. Има си и за простотията. Но простащината няма място тук.

 

Моите 5 стотинки. :)

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.