Jump to content
Българският форум за музиканти

Locking Nut


Flawl3SS

Recommended Posts

Наскоро си купих нова китара Jackson с флойд,но последно време забелязвам,че фАлшивее малко при първите позиции.Консултирах се с един приятел и той ми каза,че най-вероятно не е поставен правилно Locking Nut-а.Ако е така има ли начин да се поправи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"... не е поставен правилно Locking Nut-а.Ако е така има ли начин да се поправи? "

Разбира се - като се постави правилно Locking Nut-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре направи снимка на тзи част на китарата. От тези nut-ове, които съм виждал, не мисля, че може да се постави неправилно заключването, в смисъл, че има само един начин да го сложиш.

 

В какво точно се изразява т. нар "фалшивеене" Обикновено, при интонационни проблеми, те се усещат на по-високите позиции. Най-вероятно просто трябва да си интонираш китарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да си заложа някой важен орган ,че става въпрос за фреТбъз или по известното плякане по прагчетата.... . Запиши семпъл да чуем за какво иде реч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да си заложа някой важен орган ,че става въпрос за фреТбъз или по известното плякане по прагчетата....

 

Черен дроб ако може... :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.