Jump to content
Българският форум за музиканти

В търсене на китари


Veli345

Recommended Posts

Предварително се извинявам ако темата се повтаря! Търся си електрическа китара някъде до 300 лева,защото ще ми е първата ел китара и затова не искам да е много скъпа. Предпочитам хубав дизайн, но най важно е да има хубав звук. Предложете модели и ако заете музикални магазини във Варна с хубавички китари също пишете.

Редактирано от Veli345
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Може би има предвид някой Epiphone.

 

Защо да не е Stagg? Вярно, нямам електрическа, но имам електроакустична Стаг и тонът е супер, и цената й беше доста добра...

 

За музикален магазин във Варна - има един точно за ВИНС-а, продавачът е един блусар, от него имам добри впечатления. Другият (от който взех въпросния Стаг и продавачът беше супер, един такъв весел :godbless: и много точен) се намира до бул. Княз Борис I, някъде около ул. Хан Аспарух / Свети Климент... съжалявам, не мога да ти кажа точно къде, понеже малко позабравих уличките там :wallbash: Но точно в този район е един и ще го уцелиш.

 

Мисля, че за този ценови клас трябва да пробваш всяка от наличните китари. Едва ли изборът ще е особено голям...

 

Успех :whistle:

Редактирано от Flame
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не подхождай предубедено :godbless:

 

Това е нисък клас Стаг и не звучи лошо, не и за цените, които виждам в нета.

 

Не правя реклама на Стаг! Просто пробвай и слушай, това исках да кажа :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Така чувам , че Gibson вадели доста добър звук,пък не знам! :godbless: Ако решиш да си откраднеш един ,земи и за мене,а!?

 

Тая китара не е лоша, моя е и я продавам!Ако си заинтересуван, ма не я пращам по доставка,само ако имаш път към София в близките 3 месеца.

http://s915.photobucket.com/albums/ac360/s...27052010259.jpg

Редактирано от stivvv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така чувам , че Gibson вадели доста добър звук,пък не знам! :godbless: Ако решиш да си откраднеш един ,земи и за мене,а!?

http://bad_link.eu/product/207/squier-by-f...e-mn-black.html тая китара не е лоша и вади добър звук,пробах я 1 път,ма е в София!

 

 

:wallbash: няма да крада китара - Гибсън са добри знам - даже Gibson SG ми е е дна от любимите а тази китара дето и даваш линка не мога да я отворя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един Stagg L350 и наистина не звучи лошо,за парите си е доста приятна китара.От друга страна съм пробвал страт копие на Stagg и беше под всякаква критика.

Все пак аз бих заложил на Cort в тоя ценови диапазон ,може би втора употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като си начинаещ тепърва ще има да се учиш да вадиш хубав звук от китарата. За теб е по-важно китарата да е вярна и удобна. Хубав звук ще ти трябва чак като излезеш на сцената или записваш албум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Еми трябва да стане сега вече! :)http://s915.photobucket.com/albums/ac360/s...27052010259.jpg Обявата ми е в профила, в теми!И китарката ми е парвата на мене ,и аз почнах с нея да свиря за пръв път,голям кеф беше,китарата е супер.Или винаги можеш да си земеш Stagg,но трябва да избираш внимателно и да я пробаш първо,че има и големи болкуци.

Редактирано от stivvv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи потребителю, ти който не четеш какво е изписано във форум създаден през далечното 2004-то лято Господне, моля отдели малко от безценното си Интернет време да разгледаш какво е изписано във всичките 200 сходни на твоята теми назад в страниците на този вече не толкова прекрасен раздел. Съжалявам, че така рязко отговарям на темата, която очакваш да се засипе с полезни съвети за китари, но това е положението. Тук съветите са субективнии не винаги ти дават правилна представа за това, което ТРЯБВА да купиш. Хвани се, прочети темите, виж Информационната тема най-отгоре, отиди до магазин(където най-ясно и НАГЛЕДНО ще ти покажат какво купуваш) и след това ни се изфукай с китарата си в темата създадена за целта. Пиша ти толкова подробно, за да не си поредният потребител, който ми се цупи на лично съобщение и ми прави фасони за нещо, което зависи САМО ОТ НЕГО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.