Jump to content
Българският форум за музиканти

Digitechvsboss


KILL_EM_ALL

Recommended Posts

Ами какжо да ти кажа за тази комбинациа - то на металзона не въръи да му слагаш допълнително кривоч, защото и без това си е доста силен. Амп симулациите на този процесор са на средно ниво, така че според мен комбинацията е точно толкова успешна, колкото МТ2 + Зуум 707-2 примерно.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кво ще кажете за тва значи аз имам метал зоне

и ще си копувам процесор в-амп 2 ;)

мога ли да изполвам нойст гайта от в-ампа и добре ли ще

звучи според вас??

 

иначе метал зона до сега само с него свиря и се справя мн добре

без никви други гайтове и глезотии underground:))

Не ти трябва вамп 2! <_< Казвал съм го на много места, но ще го кажа и тук. Опре ли до записи работата, единственото за което може да се ползва вампа е каб симулацията и то при липса на алтернатива. Някои амп симулации са прилични и все пак стават само за дрънкане. Не казвам, че като го включиш за сефте няма да има ефекта " ;) " ,заради този кеф (който трае около 3-4 месеца) си струва. Иначе ноиз гейта няма да ти ползва с външни машинки. Ако си намислил да си взимаш нещо за тези пари си вземи един приличен ДИ бокс и ръчкай със софт. Няма начин да не изкараш по-сносен звук.

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KILL_EM_ALL, ако си от София в нашия магазин можеш да чуеш и двата ефекта и сам ще решиш кой ти харесва повече. :violin:

ами знам го магазина дето се минава с ТМ22

ще се отбия <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.