Jump to content
Българският форум за музиканти

For The Love Of God


killer

Recommended Posts

Записах този кавър преди 1 година, точно бях сменил пикапите на Universa!

Песента е записвана от раз, след това не е миксирана (моя грешка :D ) няма допълнителни ефекти и китарата е малко по силна от колкото трябва ... за съжаление е малко късно да я миксирам , но може някой ден да я запиша отново и да я пусна пак .... е все пак чуйте я!

http://jem.free.online.bg/SOLO.mp3

п.с Когато я записах имах проблеми с Sonar-a и backingtrack-a има много гаден шум ... също така няма да си кривя душата и ще споделя че на някои места песента не я знам и съм импровизирал.

Песента е записана Ibanez Universe 777 pbk => Zoom 9150 => Marshall JCM 600 (серията е 600 а моят в 602 защото е с 2 говорителя)=> Marshall D.I. Output=> Yamaha 754 (line)=> Sonar 3

п.с.2 Солото е записано без Wah-wah така че ще ме извините че китарата не квака :):D:D :twisted:

Кажете си мнението!!!

п.с.3 Пикапите сега са Dimarzio Evolution 7 (bridge) и Dimarzio Air Norton 7

Редактирано от killer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, качи я някъде другаде, че поне аз не мога да я дръпна :)

Айде още някой да каже, че не може, за да го навием да я качи другаде!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, качи я някъде другаде, че поне аз не мога да я дръпна :)

Айде още някой да каже, че не може, за да го навием да я качи другаде!!!

;) Пак сме в комплект...И аз не мога да я чуя... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да е някво върховно качество, хич не е зле! Снежанка и Стив ако искат да ми се обадят, ще им го пратя с удоволствие :)

 

Та мисълта ми е че барабаните определено звучат доста далече от каквато и да е истина... но мисля, че китарата е единственото вжно нещо в случая, а тя си звучи доста прилично ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли успях да я чуя?

Като цяло е много добре, но мен лично ме дразни една определена част - от 3:55 (т'ва са минути и секунди - б.а. :) ) докъм 4:15 - особено арпежчето накрая, а и повечето от плъзганията преди това не са точни. ;) Но killer сам призна, че на някои места е импровизирал, така че всичко е обяснимо.

 

Като цяло (според моето скромно мнение) - трябва да се обърне ГОЛЯМО внимание на детайлите, особено пък в тази песен на ТОЗИ китарист, а има и споменатите неща за дооправяне. Иначе - добре, бравос, но с малко повече труд има мегдан за 1 към 1. :) Поздрави.

 

Peace

(ни мъ убивайти с камънье за критиката ;))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саседе, аз щте тествам един акаунт на нашия хостинг и ште ти кажа дали ще стане там да се ъплоудне...само че ще се тегли от щатите <_>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже работи...сетнете си броузерите на прокси и така е на4ина...браво на детето само да не ми свири6 между 14 и 16 4аса 4е ще се караме <_ src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D"> :guitar: :killyou: МАЙТАП евала и само така ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МиЗерНиК прав си за абсолютно всичко!

На някои места е абсолютна импровизация :twisted:

А отностно критиката, тя е необходима и се радвам че си критикувал все пак аз искам да знам и негативите освен позитивите за песента!

IgniteAll кога съм ти свирил между 14-16ч? ... това че ти паднаха джамовете не беше от мен :cheers: :green: :twisted:

Поздрави на всички!!!

Марио

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее :cheers:

Само аз ли няма как да го чуя това парче....

 

Айде, ако намерите до 2 часа как да го чуя, ще съм ви мнооого благодарен...защото после си пътувам за Вд за празниците, а оттам няма как...

идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

особена привилегия е да го чуя от твоята уста!!! :headbang:

Благодаря за добрите отзиви!

 

п.с. Когато ти излезе албума искам Диск с автограф!!! :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тцтцтцтцтцтц..аз пък съм нагъл - на мене ми я е свирил на живо(не на серенада,просто на гости да му видим тогава новата 7-струнната реза4ка:headbang:..ако не се лъжа,и с оригиналните адаптери(Блейзовете) си беше як звука..ама аз какво ли разбирам..но ина4е браво! :headbang: добиваш популярност,Марио

(от Искрен)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, качи я някъде другаде, че поне аз не мога да я дръпна :P

Айде още някой да каже, че не може, за да го навием да я качи другаде!!!

и аз неможах да го еа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.