Jump to content
Българският форум за музиканти

Един въпрос!


Brandon_Lee

Recommended Posts

Здравейте, колеги!Може да не задавам въпроса в правилния форум, но си мисля, че някой все ще го е правил!Та искам да си ушия калъф(дъст кавър) за моето "малко" бас кубе.Та въпроса ми е какъв плат да си взема и от къде ако знае някой за територията на Пловдив?Благодаря предварително и кийп он муувен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то има ли още магазини за платове?

Ако намериш някой влез и питай за нещо по-дебело и здраво.

Във фабриката Г.Кирков (бившата) в Казанлък тъкат едни технически тъкани - има и по-дебели екземпляри.

Другите варианти са брезент или изкуствена кожа, може и комбинация.

 

И последно - в парцал-шоповете някое наметало против дъжд може да ти даде материал за калъфа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.За искуствената кожа не се бях сетил!Добър вариант е защото е и водонепропускаема, но дано да не е много скъпа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не знам кое наричаш скъпо, но се сещам за една БГ фирма за калъфи по поръчка - Спонт кейсес.

Към мен бяха много коректни преди 2-3 години.Не им пазя адреса обаче.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.За искуствената кожа не се бях сетил!Добър вариант е защото е и водонепропускаема, но дано да не е много скъпа!

 

 

Изкуствената кожа е дори по-евтина от по-плътните и качествени платове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кое наричаш скъпо, но се сещам за една БГ фирма за калъфи по поръчка - Спонт кейсес.

Към мен бяха много коректни преди 2-3 години.Не им пазя адреса обаче.

Ето им фейсбука :thumbs_up:Спонт

Аз също ще си правя за ето това ампче, но съм решила да го измайсторя малко "2 фтички с един камък" пиниз :

непромокаем калъф от този тип с възможност за прикачване към количка от този тип .

При мен едно, че имам нужда...но и обичам да си конструирам някви хави-особено да си ги направя точно както ще ми вършат работа: дизайн, достатъчно и сигурни джобове, материали...,

а и баба беше шивачка, та нема да срамим рода я! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, явно тука сме се събрали шивачите... Аз също ще правя от брезент за моята 2х10 колона, но отпред искам да може да се отваря лесно, без да маха цялото покривало... Засега съм се замислил за цип или лепки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.