Jump to content
Българският форум за музиканти

Нещо и от мен (Sore Looser)


Recommended Posts

Парчето е записвано от мен и приятели като аз само пея... Правено е набързо в репетиционната и има доста грешки но дава някаква идея.. Микса е направен от Juliander

 

http://www.myspace.com/244045679/music/pla...p;sms_ss=google

 

Ето един mirror:

http://soundcloud.com/anomandrus/sore1000-02-adict-master-02

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

До 2:20 ми беше скучничко, после като влезе частта от 2:20 "разбрах" build-up-a и като върнах назад, вече не ми беше скучно :cheers2:

Акустиките от 3:00, заедно с гласовете много ми харесаха.

И на мен ми звучи а-ла-Tool, което го казвам, като добро нещо :music336:

 

И не с цел да бъда задник - пише се loser, с едно "о". Идва от глагола "lose"(като сериала - "Lost", не "Loost" :) ). Loose е прилагателно, което означава "хлабав", а Looser е несъществуваща дума... освен ако не наричат така разхлабителните си :)

Тази грешка я правят и страшно много англичани и американци; ние нали сме по-умни - нека ги смажем на собствения им език :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен стилово ми заприлича повече на Jerry Cantrell или поне много подобно на Alice in Chains. Може би и щипка Tool. Свежки идеиНе знам дали е нарочно търсено, но сякаш има някакъв досаден хорус или нещо дублирано в траковете. Много добри идеи. Трябва да се запише наново според мен или поне да се изпълнява от повече хора (семплирани барабани се усещат).

Парчето е доста добро наистина. Има заряд! :cheers2:

За малко да забравя. Във вокала - има нещо Dead Can Dance-ско в тях от парчето им Cnatara, началото на вокалите. Предполагам просто е стандартна линия.

Редактирано от Fractal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за коментарите! :godbless: Във вокалната линия има повече ефекти тъй като качеството на записа не беше добро. Предвид факта че е записано в гараж и то с не чак толкова добра техника може да се очакват дефекти. Колкото до името... ами да ви кажа никой никога не е мислил име на парчето. Ние по това време се казвахме Men in the Bones само да ви стане ясно колко на сериозно сме се вземали (тоест хич). Та така и парчето... някой кръсти проекта Sore Looser и така си остана. :godbless: Благодаря ви за коментарите. Хубаво е да се знае че има хора които харесват такива експерименти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно поразително много напомня на Съли Ерна пеенето, много ме изкефи парчето! И фейзъра на китарите доста добре обажда.

 

Единственото, което не ми допада, е звука на барабаните - Addictive Drums предполагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.