Jump to content
Българският форум за музиканти

Прах под струните...


Betrayer

Recommended Posts

Баси темата.Сигурно това е най-лошия проблем при китарата. :punk_guitar: Нямам думи.Вместо да вземеш един парцал и да го изчистиш пускаш цяла тема за обсъждане на 1000 варианта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме убивайте!

:punk_guitar:

Човек да не ви пита нещо,ей....мерси на тези,които споделиха идеите за четките,препаратите и прочие,досега само за парцала се бях сетил ( да си дрънка не се изисква мозъчен капацитет ),а за другите...

Meh...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Стига бе! Много са па искаш.. някой ще ти вземе да мисли, па да се сети...

И на тая тема и требе затваряне, колкото повече теми се отварят,толкова повече ще се затварят :thumbs_up:

 

:thumbs_up: Имам ману под ноктите, дали ще окаже влияние върху свиренето ми? Как да се избавя от него? :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
^Стига бе! Много са па искаш.. някой ще ти вземе да мисли, па да се сети...

И на тая тема и требе затваряне, колкото повече теми се отварят,толкова повече ще се затварят :greenangel:

 

:metalist: Имам ману под ноктите, дали ще окаже влияние върху свиренето ми? Как да се избавя от него? :greenball:

 

Оооо да,зацапваш адаптрите с ману-то и бръмчат ужасно,отрежи си пръстите незабавно!!! :hysterical: ааааа.....леле човек да не ви попита нещо

абе майтап да става моля не се сърдете,

 

Ако мога да го нарека "проблемът" често се среща,тениската ми се справя добре с това само,че забърсвам стърготините с вътрешната част на тениската не искам да изглеждам нацапан де ;):D

Редактирано от Stoil simeonov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^ "Отрежи си пръстите...." пробвах, не стана мануто си седи :hysterical:

:metalist: Малий...са си измих ръцете.. много освежаващо бе, ще вземе да освежа и китарата..

По темата, сериозно, аз прахта знам, че се чисти с прахосмукачка :greenball:

Модове, днеска като станете, ако нямате много работа сетете се да затворите тази тема, че става все по-интересно... Аз вече не знам за бърсане на прах или за основни правила при спазването на лична хигиена иде реч :greenangel:

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.