Jump to content
Българският форум за музиканти

Fast Fret


daemon666

Recommended Posts

Какъв проблем може да стане?Нали за това е направен фаст фрета.И се използва върху всички струни не само върху първите три.Като ги намажеш пръстите се плъзгат доста добре,а и удължава живота на струната,защото не ръждясват толкова бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:no: Ха, някой може ли да каже с 2 думи що е то? Откъде се купува в Бг, защо се използва. Горе долу разбрах от горния коментар, но ако може да се даде още малко инфо ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаст Фрет не съм ползвал , но ползвам на Дънлоп един препарат който до колкото разбрах е същото нещо , та препарата се нанася върху струните и ги предпазва временно от потта и мръсотията също така ги и почиства . Върши работа , но аз спрях да го ползвам , когато си сложих струни Еликсир

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Абе хора има търсачка значи.

http://forum.muzikant.org/index.php?showto...mp;hl=fast+fret

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showto...20fret&st=0

Ето варианта на GHS

fast%20fret.jpg

и този на Dunlop ,аз го ползвам в момента.

strun%20Dunlop%2065-120.JPG

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерсаж пичага, само да кажа, че явно колегата - автора е в грешка, щото беше написал Fast freD и когато търсих ми излязоха магазин и стоки от байк сферата :no:

А и аз ползвам Еликсир затова питах що за чудо е итн ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв проблем може да стане?Нали за това е направен фаст фрета.И се използва върху всички струни не само върху първите три.Като ги намажеш пръстите се плъзгат доста добре,а и удължава живота на струната,защото не ръждясват толкова бързо.

Окей!!! Въпроса ми беше дали има вероятност да ръждясат или напротив. Благодаря!

 

Модераторите могат да заключват темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ако отгоре я мина с Fast Fred?

 

:lol: Ако "Бързия Фред" няма провив може да я минаваш колкото пъти си искаш :D:D

 

Сега по темата: Ми тия препарати нали затова някой ги е измислил. Ако струните ръждясваха от употребата им дали някой щеше да ги купува. А и "Бързия Фред" е точно да са ти мазни струните та лесно да слайдваш! Ако се поразровиш ще се Учудиш колко видове препарати има за не знам си какви щуротий :)

 

Те и от мене 2 стотинки

 

Поздрави!

Георги Тотев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.