Jump to content
Българският форум за музиканти

Група Ин/Ян


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

бих искал да ви представя бандата, в която свиря в момента. Най-после днес успяхме да направим записи и ги качих в Myspace. Изпълянваме само авторски парчета в стиловете, които съм посочил в заглавието на темата. Ориганално бандата ни беше от 4 човека, като днес се присъедени към нас и една човечка :unsure: и вече сме 5 :) Момичето ще пее с нас. Дойде директно на записите и с нея не сме репетирали предварително. Всяко едно от парчетата репетирахме по 1-2 пъти преди записа и после директно записвахме. Имената на колегите и кой на какво свири, можете да видите на нашия Myspace. Ако темата потръгне, ще давам още обяснения.

 

И така, без да отнемам повече от времето ви за четене, слагам линк към сайта -> ЛИНК

 

Дано ви хареса и очакваме отзиви!

 

Поздрави на всички фенове :yahoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

много готини идеи, морски, летни...много приятно :)ама басчето осезаемо е фалшивичко :)

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Благодаря и на двамата за подкрепата и се радвам, че са ви допаднали нашите неща :D

 

ама басчето осезаемо е фалшивичко :huh:

^ Ще предам на колегата ти да бъде по-внимателен като си настройва инструмента :)

Между другото това мнение не е само твое, чух го от още няколко човека. А и аз като се заслушах в записите и се опитах да се абстрахирам от еуфорията около записите (защото си беше приятно изживяване), и на мен ми се стори, че има нещо гнило в звука на китарите, а и на баса. Но това ще го обсъдим с колегите и ще оправим грешката в най-скоро време!

 

Благодаря още един път за мненията :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готини са.

Аз джаз не чух, освен споменатото вече тонално отклонение на баса, но иначе реге и блус си пасват идеално .

Гласът е тихичък поне при мен, но то това си е записче от репетиция и едва ли е толкова важно.

Успех нататък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Благодаря ти, ultramega !!! :lol:

 

Гласът е тихичък поне при мен, но то това си е записче от репетиция и едва ли е толкова важно.

 

Това е необработения вариант, който аз взех в неделя веднага след като приключихме в студиото, и предполагам затова е така. Би трябвало вчера да са завършили работата по записите и се надявам тези дни вече да мога да кача обработен вариант, на който вокала да се чува малко по-добре.

 

Още един път, благодаря за добрите думи! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качили сме новите и обработени варианти напесните. Ако имате желание, можете да ги чуете. Сега и вокала се чува :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веселяции! добре идвате точно в юни, разгарът! :lol:

Е, Ванка - признавам си - на твоята хрисима, нацепена от усмивка от ухо до ухо физиономия друга музичка просто не пасва! Браво - много приятно произведение е "Любов и цветя"! Сега изпуших замечатана цигара в негова чест. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@Polyphone, Много ти благодаря за милите думи :pray: Ще предам на колегите, че си ни харесал :)

 

@Babyface Bob Ачо, мерси много, батенце!!! И другите ни песни са весели, но още не са записани. Надявам се в скоро време да чуете и тях! Сега получаваш от мен една виртуална :), а като се видим и повече истински :)

Редактирано от fildi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.