Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Hillbilly, твоя воля :) Моят скайп е включен постоянно, без да си говоря празни приказки, а само когато ми се наложи нещо. Целта на темата е да се направи форумен чат, предложих конкретен вариант, а ти си тотално :pray: Разбира се, не се заяждам, много ясно, че няма заместител на "на живо" :cheers2:

Редактирано от inqubus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз почти всяка вечер съм "на живо" в градинката с кухарка :) и реална бира, с реални мацорани около мен, :cheers2: така че, който иска да джемиме "на живо" да се обади! У Скайпот, че улезем зимаска! :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не се изразих правилно. :pray:

След като въведох онова нещо в браузъра,скайп се отвори сам,но нищо ново не видях в него.Ако случайно искам да пиша на някой,как да го открия?Аз уж съм в групата,ама къде е тая група-никой не знае.Това не е за индианци като мене. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Аз съм една малка "Лама" и се чудя аджеба как да се свържа, искам да си го имам в контактите на скипето. Има си търсачка за групи в самия скайп, амам тая не я намира, само през "експлорърите" става, ама хоста като е оффф и всичко е ... офффф м....а му.

 

 

EDIT :Или като се появи inqubus нещата ще се оправят. Ама то трябва и да се чете :thumbs_up:

Редактирано от gtotev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Имаш ли все още проблем с намирането? Принципно дори да съм офлайн, групата ще си остане, сложил съм "домакин", не би трябвало да има никакъв проблем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Всичко точно :lol: !

 

Таз тема мисля да се пинне някъде да се знае, че вече си имаме и чат!

 

STOP THE SPAM!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.