Jump to content
Българският форум за музиканти

Струни


field3r

Recommended Posts

Абе поразтърсих се тук-там, но нищо не намерих. Та положението е такова - днес ми пристигна камиончето Boss DS-2. Всичко е точно, но ми се струва, че струните на китарата ми са тънки (к'во ми се струва баш тънки и меки са си (9-тки са)). Ясно е, че ще се купуват нови, но темата не е за това. Искам да помоля някой ако може да постне горе-долу с каква дебелина струни каква музика може да се свири, въпреки че, според мен, всичко опира до това как му е удобно на човек. Ако знаете по-известните китаристи от групи като Scorpions, AC/DC, Nickelback и прочие с какви са, би било добре да споделите. Просто ми стана интересно, а като се поразрових из интернет не намерих нищо. Благодаря предварително. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея къде си търсил (най вероятно е било зад шкафчето или под леглото), но

само като преписах думичката ''струни'' (заглавието на темата ти), ето какво излезе:

...цък...

И точно там има една много сериозна темичка със заглавие ''Кой какви струни предпочита''

Има и още една ( пълна с препратки ), която е добре да погледнеш преди да пишеш.

''Информационна тема за раздел Китара!''

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.