Jump to content
Българският форум за музиканти

Още една измишльотина.


Geo

Recommended Posts

Ето още едно парче-нещо като самба.

Правил съм го набързо само с баса и Алесис.

Ако някой го хареса-обогатявайте го.Интересен е резултата. :greenball:

 

http://geoalexiev.tripod.com/sitebuilderco...files/samba.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълних си душичката... Леле как се леят тея басово-струнни мелодии.

Geo, кажи ми как се научи толкова добре да свириш на бас и да смесваш по няколко баса!? За мен това е ерес... 2, че и 3 баса наведнъж! Как ги чуваш изобщо!?

 

Гениален музикант и бас гуру си ти...

Звука трепе. Много добре се е получил, с какво си го правил. Какво е това Алесис-процесор? Нещо за бас звук ли е. Много ясно и ведро като звучене и отчетливо. Ще го пусна на сестрата, тя много се кефи на самби и боса-нови. Ако се разкърши значи си открил формулата за приковаване интереса на масите. По-другата седмица ще я тествам!

 

Успех с музицирането. Наистина го заслужаваш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за оценката.

Нищо не планирам предварително.Просто в процеса на правене на парчето мелодиите ми идват отвътре,а хармониите и задните басови линии се получават.

Твоите неща са много добри.Надявам се да ги запишеш с инструменти и с добри музиканти. ;) :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложно е за обогатяване, то всичко си има :)

Само гласец май...че не ми се отдава такъв вид пеене можеше да се напъна с някой текст за корасон-а ;)

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложно е за обогатяване, то всичко си има :D

Само гласец май...че не ми се отдава такъв вид пеене можеше да се напъна с някой текст за корасон-а :D

:)

Пробвай.Може пък да стане :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блага работа, Гео, както ти казах самбата ти е екстра. Владо , новата придобика е супер сладурска .... пък и в твоите ръце няма как да не звукне добре. Честно казано малко ритъма към края на парчето ми идваше малко статичен и като хармония и като пулсация , иначе началото е доста маняшко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.