Jump to content
Българският форум за музиканти

Bamnupa & Adxок 2


adXok

Recommended Posts

Парчето по-долу го забъркахме и записахме вчера вечерта.

Оставихме старите вокали, щото забравих да запиша на диска новите.

Вампира има басов глас и за тва октавизирахме, защото аз не исках да пея. Може и аз да го изпея щото по-ми приляга на гласа... по-височък е, ама все пак той си го пее, той си го записа... с грешки е и само от един път е записано.

Музиката е обща, а на края дето е "припева" е останало мидито, щото пийнахме лекинко и не искахме да омазваме ситуацията, която и без тва си е в омазано състояние (работно). Ще има укрепителни и довършителни работи, ама някой друг път. Че сега са ме напънали и други неща да записвам... дано да се изкарат кинти!

 

Ей го парчето:

 

Inside

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Като замисъл парчето ми се стори супер добро. Като изпълнение - какво му е, като от веднъж си е екстра. Вокалите няма да ги коментирам, бих те посъветвал да го изпееш ти, ако наистина гласът ти повече приляга на тая работа, и тогава да го пуснеш пак. Аз лично съм любопитен.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

ХХХХХъъъъъъммммм.....Бих казал супер идеино и оригинално,само звука да опраите и това е песента

.........0.........0.........0..........0............0..........................

........................

....................0.........0........0.0.........0...........0.0..............

..................................

....................0.........0.......0...0........0..........0...0.............

..................................

....................00000..0......0.....0.......0.........0......0..............

...............................

....................0......0..0....000000.......0........0........0.............

..............................

....................0......0..0...0..........0.....0.........0......0...........

.................................

.....................0000....0..0...........0.....00000....0..0.................

.............................

................................................................................

.......................................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Пич ти ебаваш ли се с тиа вокали

Луд ли си??? Тоя човек прави уникални вокали по принцип, а така ме кефят още повече!!! Аз на Иво съм си му фен от отдавна, на вампира малко по-отскоро, но... Хайде да им направим фенклуб :( Парчето е якооооо. Ама мноу кратко бееее.... Дано да е просто зарибявка, за да си купим албума ви, който излиза... Арееее беееееееееееееееее, искаме албуууууум!!!

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Парчето е много шантаво, кефи ме! Ама вокалите с тоя pitch-shifter звучат се едно ги е пял Азис, дг. Ако ги беше оставил както са си в оригинала щеше да е по-яко според мен :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.