Jump to content
Българският форум за музиканти

Bamnupa & Adxок


adXok

Recommended Posts

Здравейте,

 

на вашето внимание предлагаме идейките по-долу за слушане. Две от тях са правени със съфорумеца BaMnupa, с когото имам огромното удоволствие да правя музика и да се откозваме понякога.

 

Ето и първото предложение. Идеята е изцяло на BaMnupa, аз съм помагал тук-таме за аранжиментите:

 

Pathetic

 

 

 

 

Следващото парче е мое и е за друга цел:

 

Love_Dance

 

 

 

 

Ето още едно което записах акустично оня ден и е пак за друга цел:

 

Ballad_Song

 

 

 

 

Последното го правихме заедно с BaMnupa... идеята е негова. Аз аранжиментирах и миксирах... и други работи. Вокалите са на BaMnupa по моя препоръка. Той едва сега започва да се учи да пее... дано да съм му полезен:

 

1st

 

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

________________________________________________________________________________

___

 

Ще си позволя тук да попитам меломаните за едно парче, чието заглавие и изпълнители търся от много време, макар че имам някои предположения. Изсвирил съм мотивчето от припева на песента с клавиатурката тука:

 

Ne_znam

 

Моля ви кажете ми кое и на кого е това парче!!! Адски ме кефи... от малък!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, Ивооо ;) Пак ми напълни плейлиста с някакви неветроятни (грешката е вярна) звуци... Няма да правя анализи и разбори, за да обясня защо ме кефят всичките... Малко миди ми звучи първото, , ама май това му е чара, защото ме кефи най-много. :P

 

Между другото, вампира имал мнооооооооооооу як гласец :P Баш по мойта част звучи...

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поощряването и от името на двамата.

 

@allegro

мерси човекоооо, хиляди благодарности!

 

@гарвана

да повечето са чисто миди звуци, записани колкото да не се загуби и деята!

ще пускам още... само време трябва...

 

@f1_sound

благодарим, ще има и още по-натам...

 

пояснение:

мислех да не се излагам ама айде... по-дбре е да не ви казвам как са записвани тея работи... с бас за 50 лв. и акустична китарка и микрофон за 10 лв. (от слушалки)...

 

Не искам и да си помислям как щяха да звучат с хубави инструменти и микрофони... И тях ще ги купя някой ден, хехехехе... аре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога тия неща не са толкова важни!!!По важни са идеите.Пък и винаги когато решите можете да ги запишете в студио или да вземете добри инструменти само за записа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не си бях пускал този хит на John Farnham, сега ме подсетихте. :)

don_pepinio e прав - довършвайте, няма значение с какво записвате и т.н. Желязото се кове, докато е горещо! Или ви липсва стимул? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

adXok имаш идеи което е много добре

 

но определено не ги реализираш както трябва, може би трябва да се хванеш с други хора, които могат да реализират нещата

 

но все пак за тая цел има продуценти, инъче гладни ще измрат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.