Jump to content
Българският форум за музиканти

за чупенето на инструменти...


Svet

Recommended Posts

Като бях по-млад и лабилен бая често се случваше да строша нещо ;) един път си запратих фуса с ритник до другия край на репетиционната, друг път краша както е със стойката един шут и....падна на 5 сантиметра от новия процесор на китариста и той(китариста) побеля. После почнах да свиря и на пиано и бая се поуспокоих, то щото беше ебати зора и барабаните спряха да ме дразнят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като бях по-млад и лабилен бая често се случваше да строша нещо :happy: един път си запратих фуса с ритник до другия край на репетиционната, друг път краша както е със стойката един шут и....падна на 5 сантиметра от новия процесор на китариста и той(китариста) побеля. После почнах да свиря и на пиано и бая се поуспокоих, то щото беше ебати зора и барабаните спряха да ме дразнят :godbless:

Ау, нивга не бих свирил с теб - вандал.

Аз като по-млад макар и само за няколко месеца свирене на барабани единственото, което съм си позволявал е да ударя касата при преместване и такива пренареждания...

 

Агресията си я изявявам като пиша офтопици из разни форуми за музиканти... и други де!

 

В и чрез свиренето само се разтоварвам.

 

Иначе ми беше драго преди години като гледам Джими Хендрикс или Дъ Ху.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В едно даскало една лапетия си спраска барабаните много брутално...

На двора се мъчиха да свирят нещо и барабаниста си проби солото и се почна после една...

жал ми стана... :lol:

от тогава не съм ги виждал да свирят тия.. :D

ми едва ли се свири с почупени инструменти, но АЗ ТВА НЕ ГО РАЗБИРАМ ...как може да дадеш пари да си купиш нещо и после да го потрошиш, се едно да си скъсаш парите :lol::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами предполагам,че повечето дето го правят т'ва, мозъчните им гънки вече сигурно са изгладени от "гладката" музика която правят...

става дума за тия дето няамат много пари...тия дето имат,предполагам,са оправдани...май... :) :think:

 

ПП: "гладка" = "плоска" , се тая... :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

А някой мии барнал китарата,а съм го одрал жив.На едно свирене някакъв ръб от погото се качи на сцената(висока 10см) и ми игра едно хоро върху процесора.....мииииииииииии.......щях да го убия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж един от една група(без имена че може да се сърди някои)си счупи Орфейката (първата му китара) на един концерт - сега горката китара виси в репетиционната в Коматево - в памет на геройски загиналите от вандалщина инструменти. След това никoй не посмя да чупи нещо, освен палки де... :

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж един от една група(без имена че може да се сърди някои)си счупи Орфейката (първата му китара) на един концерт - сега горката китара виси в репетиционната в Коматево - в памет на геройски загиналите от вандалщина инструменти. След това никoй не посмя да чупи нещо, освен палки де... :

Лол, къде виси бре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросното чупене на инструменти в българските условия незнайно защо ми напомня за една любима поговорка - "Барабар петко с мъжете". <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен нито ми се е искало, нито съм го правил. Много съм привързан към инструментите, затова дори не съм смятал да ги продавам. Прекалено много си уважавам китарите. Пък и нямам достатъчно кинти, за да чупя китари по концерти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм убеден, че това не е от най-зрелищните за хората номера на сцената. Аз поне като фен(не като музикант) така го усещам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гледал ли е клипа с типчето, което скача във водата заедно с китарата си? Горката акустичка, няма да свири повече хубаво :blink:

 

А Niilo оная китара беше в Коматево, но ако я няма, начи притежателя или си я е прибрал или я е дочупил на поредния концерт ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
има една пловдивска група която го направи на един бирфест.Но според мен това нямаше кои знае какъв ефект и е малко глупаво...не виждам какво може да се парадира по този начин освн простотия .се пак не сме някоя държава като Германия където за един концерт си избиваш парите за апаратурата(или поне за инсрумента)

За тази гриупа те си строшиха старите 'Орфейки'.

Колкото за тези ваши мнения,че не трябва да се трошът инстроменти,не е ли по-добре всеки да си решава за себеси?И който не иска да си троши китарата,ми да си я слижи в рамка на секцията и да си я гледа...

:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.