Jump to content
Българският форум за музиканти

Да си ,, отворя " гласа за високите тонове.


sisito7b

Recommended Posts

Може би е малко късно да се занимаваш на 17 години за професионалист
Тъй, тъй. :rolleyes:

Имаше една приказка : "Млади, защо сте млади, като проповядвате консервативните приказки на бабите си...". И те така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Докато си се ровех из фейсбук се сетих за тази тема и как беше при мен преди време. Може би това, че те е "страх", може да е защото ти е малък диапазона. Усещаш едно такова напрежение, нали? Може да е просто, защото си напрягаш гласа да стигнеш тона, а още да не можеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и аз съм на 13 и мога да ти предложа да отидеш в Монтфиз вокални школи аз съм там и е прекрасно ето и линк :

http://www.montfiz.com/vokalni-shkoli обади им се нищо,че записване то е свършило :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up: :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Здравейте! Аз имам същия проблем като на sisito7b.Аз съм момче на 14 години и също се опитвам да пея.Някой може ли да ми даде съвет или някакви насоки как да си отворя гласа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз като се сетя какви неща се чуваха от мене като се опитвах да пея на 13-14 години..

 

Действайте, упражнявайте се.. Няма невъзможни неща, стига да искате : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте и аз съм се замислила за вокален педагог. На 25 съм от София пея в хор, но някак не си чувам гласа ,а и на запис меко казано не ми харесва.Като пея ми се струва , че е на нос .Не се чува чисто дайте съвети .И още един въпрос ,гласа в хора който ми определиха е сопран ,но аз пея от много нисък до много висок тон това възможно ли е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 24 и съм пял в хор и група в тийнейджърските си години.Сега продължавам да пея доста,ходя на кароке и т.н ;) Който трябва ще ме разбере.Проблема ми е ,че по същия начин не винаги успявам да разгърна гласа си ,за да изпея качествено една песен.Отделно при мен се получи не много добър преход с гласа и промените в него.Другият ми проблем ,е че не мога да преценя какъв е гласът ми и кои песни подхождат и кои е по-добре да не пея(а аз харесвам предимно трудни и малко над възможностите ми,вероятно ;) Другото за което пиша е да подкрепя момичето ,което е започнало темата-чух записа ти,имаш много работа ,но с много труд ще успееш!Не се предавай,имаш основното!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, vanesa и Antonivo.

Ако още имате нужда от консултация или някой, с когото да поговорите по въпросите, които ви вълнуват, обадете се :).

 

Вяра (skype: this_little_bird)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.