Jump to content
Българският форум за музиканти

Гаргата се престраши...


Recommended Posts

Престраших се да пусна едно мое нещо , което всъщност е клавирът към бъдещото парче (за което се надявам, че скоро ще бъде записано с китарите, вокалите и барабаните). Целта ми е не да се похваля (даже малко ме е срам), но вашите мнения са важни, за да знам какво мога да подобря в "нещото" на тоя етап.

Ето линк към композицията...

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, без скубане моля :)

Пропуснах да кажа, че за звука на "нещото" (е не мога да го нарека парче още) голяма заслуга има и съфорумеца DJ Alex, за което много благодаря:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега няма да коментирам - ще изчакам като се миксне с останалите инструменти и вокалите. Доста е обещаващо :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко ново е добре забравено старо... или с други думи (не че се хваля де :D ) ама съм връзкар и това съм го чувал преди доста време :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам линка, ти май ми го показа преди време, докато говорихме в ICQ (разговора за анализа на фолклорната творба или някой друг), но не съм изказвал мнение, по мои спомени. Та чул съм го и сега казвам: Присъединявам се към останалите. Идейно е и мисля, че има добре обрисувана атмосфера. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквайте скоро... :godbless:

 

...БТВ, Alexi_Laiho, ти пък къде си го чул? Не помня да съм ти пращал? :think:

 

 

...Чакам и забележки и съвети какво да променя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...БТВ, Alexi_Laiho, ти пък къде си го чул? Не помня да съм ти пращал? :think:

едно другарче ми го прати преди около 2 седмици :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alexi_Laiho, ще проуча аз кое е другарчето, та да си го наема за импресарио :dance:

 

dark, имам, и то най-страхотните музиканти на света! (поне аз така мисля, много им се радвам).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.