Jump to content
Българският форум за музиканти

Имаме Новина ! Имаме Новина-а-а-а !


Recommended Posts

Току-що разбрах , че трябва да свиря солово изпълнение на ел. китарата (със бейкинг трак отзад) на някоя песен , няма кой да пее . Коя песен да извиря , като се имат в предвид горе-долу да се впише в това което мога .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nightwish - Crimsin Tide - инструменталчето от фром уишъс ту етърнъти, много готино и приятно за свирене :greenangel:

Знам го инструментала , ама не е ли малко еднообразен , то ако ще е той , по-добре аз да си направя импровизация и толкоз ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое да запиша - Crimson Tide/Deep Blue Sea Instrumental или импровизацията ???

 

едит: Аз си мислех да ми препоръчате нещо на Сантана , Стийв Вай , Малмстиим , абе от тея , дет' мога да го изсвиря .

Редактирано от RockMan2005
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи Always With Me, Always With You и всички ще се изкефят.Също Starry Night на Сатриани.

Направи на Вай : Windows to the soul, Whispering a prayer, The Audience is listening (бързичко). Нещо яко е на Axel Rudi Pell - Dreams Of Passion.

 

Това са все бавни. Не знам какво имаш предвид "да се впише във възможностите ти" , но цитираш Малмстийн, Вай...

Аз на Вай парчетата ме е страх да ги свиря. Особено първите две няма да имам смелост, макар да са бавни....

Редактирано от NitroBGA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nightwish - Crimsin Tide - инструменталчето от фром уишъс ту етърнъти, много готино и приятно за свирене :D

подкрепям с 2 ръце,2 крака и 20 пръста :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де - всички сте за Crimson Tide , ама не ви ли се струва малко монотонна като цяло ? Все пак мелодията се повтаря доста пъти ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.