Jump to content
Българският форум за музиканти

Nevermind - Слънчево Момиче


Recommended Posts

Песента е записана само с акустична китара и глас, поради липсата на пари за истински запис..Записана е на домашен компютър, за това звука е толкова слаб..И все пак ще се радвам на мнения и оценки :girl_cray2::surprise::) ..

 

Ето линк от където може да изтеглите песента :) - http://www.4shared.com/audio/6jkULYqL/Neve...vo_Momiche.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая вече започна и да ми харесва. Сигурно заради повторението.

накратко:

 

1. клиширан текст и тема като цяло, но хайде всички харесваме жените

2. стандартни акродни хармонии и мелодия като цяло (познати, дори клиширана ритмична фигура)

3. прекалено неуравновесен вокал (да хубаво е да си динамичен, с емоция и т.н., но тук поне от първи запис има лека нервност)

 

Еми тва е. Така го чувам аз. Направи пет-шестнайсет дубъла и сглоби най-добрите си моменти и така. Практика се иска. Никой от веднъж не е успял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми парчето.Звучи доста познато,но то за да е мелодично няма как да не прилича на нещо.Иначе готино като идея.Може би трябва да се запише с всички инструменти,че така сухичко.Пеенето не е зле,малко по-точно трябва да изпяваш тоновете.Има емоция добре е давай така и се усъвършенствай в записите или си намери бандата за да ти прозвучат идеите по-добре.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бандата си я имам просто нямаме кинти за запис :Д .. И бтв никой няма да открие топлата вода,демек да измисли нови акорди ..Акордите са си стандартни за различните стилове музика от крааай време насам..въпроса е каква мелодия ще се измисли върху акордите и какъв ще е текста на песента ..Може би звучи клиширано,но това определено не е защото е взимано от някаде,просто тези думи съм намерил на момента за да изразя чувствата си..А дали повечето текстове на БГ парчета не са по тази логика клиширани ? :girl_witch::cheers2::cheers: Очаквам още коментарчета :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.