Jump to content
Българският форум за музиканти

Лудо свирене...


chocho

Recommended Posts

Кой това бе, visiondann ?

Спорът е излишен, едно е да не те кефи Ромео, друго е да даваш такива оценки; щото ако обективно смяташ, че не го бива, то просто няма какво да спорим, още по-малко такива простотии да се ръсят и заяждания.

Мнението ти е абсурдно просто, ма дай да не се обиждаме. Щото ако не е продуктивен, спорът се обезмисля и започват комплексарщините.

Сигурно и Зак Уайлд е тъпак, щото свири скорострелно. Ма ти си знаеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой това бе, visiondann ?

Спорът е излишен, едно е да не те кефи Ромео, друго е да даваш такива оценки; щото ако обективно смяташ, че не го бива, то просто няма какво да спорим, още по-малко такива простотии да се ръсят и заяждания.

Мнението ти е абсурдно просто, ма дай да не се обиждаме. Щото ако не е продуктивен, спорът се обезмисля и започват комплексарщините.

Сигурно и Зак Уайлд е тъпак, щото свири скорострелно. Ма ти си знаеш.

Аз говорех за Justing King (за човека за когото е темата :dance: ). А ето и линка към табулатурата за въпросното видео!

 

http://www.mysongbook.com/tab-tab_list-id_artist=7460.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има един пич Toni Lloret

... е та тоя пич като ровех в http://video.google.com

и видях че свири доста неща на много добри китаристи и то 1:1

парче на Steve Vai

 

тук можете да видите доста инструментали, които изпълнява

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича е готин! Има доста по-добри от него.

 

Жалко, че никой от вас не прояви по-рано интерес към тоя стил. Докато бях в бг свирех доста такива неща, но хората предпочитат хеви метъл с дисторжън...

 

е,... късно е вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича е готин! Има доста по-добри от него.

 

Жалко, че никой от вас не прояви по-рано интерес към тоя стил. Докато бях в бг свирех доста такива неща, но хората предпочитат хеви метъл с дисторжън...

 

е,... късно е вече...

не си прав Бояне - даже снощи си говорихме с Ванката че Змей беше готина банда - как е зад Голямата Вода?

разкажи по нашироко - в Бъркли ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си прав Бояне - даже снощи си говорихме с Ванката че Змей беше готина банда - как е зад Голямата Вода?

разкажи по нашироко - в Бъркли ли си?

Мерси, Тони!

 

Змей беше едно от нещата, които правех.

 

аз говоря за акустичните ми изяви, които бяха крайно непопулярни. Там свирех много готини парчета и също и адски много инструментални фингърстайл неща - подобни на тези от първото видео.

Не знам колко си спомнят Блейд Гитарс шоуто, което направи Ники Драгнев. Там единствено имаше малко повечко публика и може би някой ще се сети какво беше изпылнението ми. Е, трябваше да бъде на електрическа, но идеята беше същата.

 

чакайте с трепет албума на змей - ще има над 20 парчета, няколко инструментала, всичко на български.

 

 

а иначе, с две думи, тук тръгна добре, гледам да ходя на училище, да бачкам и да се веселя колкото мога. Абе има и готини мацки, не са всички грозни и дебели... :) Имам нова убийствена китара.

 

Поздрави Ванката. Покрай заминаването се бях улисал с албума на Змей и дори последната нощ преди да замина бачках по албума... затова не съм се чувал/виждал с никого...

 

 

Рокенрол!!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно харесвам такъв стил на свирене, много иновативен...друг е въпросът че понякога такива китаристи превръщат иновацията и техниката в самоцел и някак си се губи самата музика..но каквото и да е , е стъпка напред...

в тази област любимец ми е Тък Андрюс, невероятен китарист....мнооооого музика има в дуетите му с Пати

 

( П.С на любителите на халтернативни техники , имам оригинална видеокасета урок на Стенли Джордан, ако на някой му се рипва, аз нямам техническа възможност..)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.