Jump to content
Българският форум за музиканти

Да се науча да пея?


xpert

Recommended Posts

Здравейте.Голямото ми желание е да пея.Искам да питам-възможно ли е ако нямаш глас,все пак да се научиш да пееш приемливо?-с разни тренировки,тактики на дишане и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво разбираш под "да нямаш глас".

Ако искаш можеш да ме намериш на скайп: this_little_bird и да подискутираме какво и как правиш като пееш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Голямото ми желание е да пея.Искам да питам-възможно ли е ако нямаш глас,все пак да се научиш да пееш приемливо?-с разни тренировки,тактики на дишане и т.н.

И аз предлагам да ми пишеш на скайпа моя е daniel.nikolov-d.m.n.

Редактирано от Даниел Миленов Николов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей аз пея от малка на сцената сьм от както се помня ,и нека споделя следното с теб През тези години чух какво ли не, и за това моят сьвет е следния: Никой тук неможе да ти помогне и разбере за какво става вьпрос, ако все пак не чуем нещо което изпьлняжаш. За това те сьветвам да качиш нещо да чуем пьк тогава ще си дадем мнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах, човеът иска да се научи да пее вярно. Иска да е в правилната тоналност да пее правилните тонове. От "няма глас" разбрах, че има кофти глас като моя....

То и аз искам да се науча да пея правилно, но нямам време за уроци по пеене, а диапазонът ми е............ май само средни мога да взема :)

Редактирано от kalata23
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Още мнения?

 

Мнения много, но е важно да три вършат работа. :)

 

Първо кажи какво значи да се научиш да пеееш, според теб?

Защо искаш да пееш, каква е възрастта ти, имаш ли муз. слух, някой чувал ли те е?

Пиши на скайпа ми. Ще ти го пратя в лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.