Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам Да Попитам


mmanson

Recommended Posts

Един подхвърли нещо за някакъв страт и всички предават нататък. Може наистина да не е бил хубав, да е бил правен в китай и на 20 години да е изгнил...
Фендър китари в Китай не са правили никога - надявам се няма и да правят и все пак Страт обикновено е с 3 single coil адаптери, а не с два, което ме озадачава. Иначе тфа че е тежка е голям плюс. Обиновено цената на една китара е свързана освен с адаптерите и с плътността на дървото от което е направена - по-тежките са по-скъпи и по-качествени респективно...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

за 700 лв можеш да си намериш някои японски Ibanez(не гледаи какво пишат из форумите ) и не бързаи да купуваш...а и го казаха вземи с теб някои които свири поне от 5 години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ще го купи тоя Ибанез в София? Аз съм виждал да продават Ибанез само в едно малко магазинче в НДК, ама май всичко беше акустика там, забравил съм, преди доста време бях ходил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да прескочиш до София, ако имаш възможност де...

В Пловдив няма богат избор на нови китари от този ценови клас и ще си ограничиш избора твърде много! В най-добрия случай можеш да намериш някой Ibanez втора ръка...което е чудесно, но надали ще се случи...

 

В София имаш поне 5-6 магазина, в които можеш спокойно да избираш между всякакви модели на Jackson, Yamaha, Fender, тук-таме някой Ibanez, Washburn, Samick, Aria Pro II и още доста известни и нетолкова известни марки

 

Аз лично бих ти препоръчал Yamaha, Jackson, а ако намериш Ibanez също няма да съжаляваш...но както се каза вече няколко пъти, важно е да вземеш със себе си човек, който разбира, и да пробвате наред...и накрая ще намериш инструмента за теб.

 

Желая ти успех в избора! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Burton, викаш че си виждал тук-таме Ибанези из СФ - аз съм ходил във всички магазини по-големи без фактор и РФ и не съм виждал никъде ел Ибанези, а се чудя колко върви из БГ нов RG321 - той е базов модел трябва да е между 500 и 700 лева според мен, ама знам ли - май в БГ ибанез ги дават доста по-скъпо отколкото е нормално...

Редактирано от Lord_Bad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

потърсете с старите теми има - вносител е Икономов - благоевград. и ги дава на съвсем прилични цени. направо отивай в благоевград и си избери някой ибанез :) mci-bg.com - нещо такова беше сайта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и абсурдно да звучи мисълта ми се върти вече в главата. И все пак не е ли странно че няма някой представител в софия... Ще взема да се обадя все пак да чуя как са цените там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да повторя някого, иди в РФ и огледай Jackson-ите. Доколкото си спомням там имаше доста модели. Със сигурност ще си харесаш нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ще го купи тоя Ибанез в София? Аз съм виждал да продават Ибанез само в едно малко магазинче в НДК, ама май всичко беше акустика там, забравил съм, преди доста време бях ходил...

точно тея имат цените на другите модели и ги внасят от Икономов в Благоевград (демек официалния разпространител на Ибанез за България)

аз сега започвам работа събота и неделя и бавно и славно събирам пари за ибанец :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Mephistopheles, аз че ще ида в РФ тоя уикенд ще ида - точно за Джаксъните, даже един вече съм го харесал. Само дето знам ли - много повече искам май да свиря на Ибанез понеже Hantov има RG7321, тествал съм го и супер много ми харесва, та си виках ако си намеря само RG321 даже няма да искам и да го чуя(понеже добре знам как звучи). Абе надявам се тоя уикенд да си взема вече нещо... Мерси за отговорите!:) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Burton, викаш че си виждал тук-таме Ибанези из СФ - аз съм ходил във всички магазини по-големи без фактор и РФ и не съм виждал никъде ел Ибанези...

Има, но малко и не е един магазин да влезеш и да избираш

например вчера видях един страхотен cъс седефени кантове в единия от магазините до Музикалната академия /но беше 1500лв :) /

в Jazz-a оставят често...и на други места съм виждал, но сега ще те излъжа точно къде

 

но ако си се навил много за Ibanez, направи си наистина една екскурзия до Благоевград и пробвай наволя :)

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, ама аз мога да дам макс 600 лева(което ще ме остави почти без пари за поне месец) и за толкова мога да си купя само Ибанез RG321, но него няма да го имат в Благоевград поне още 2 месеца - говорих днес с Икономов и следващия модел след него вече е почти 900 лева което твърдо не ми е по джоба аз и без друго вече на два пъти си гласувах увеличение на бюджета... Май фаворити са ми Джаксън JS30 Dinky и Уошбърн X12(стига да го имат във фактор). Просто искам да си свиря на нещо а не да си пилея времето обикаляйки и чакайки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да още не съм свирил на хубава китара. Всащност съм свирил само на 2 ел. китари ... 1-та е fender stratocaster ( наи-малко от преди 20 год ) и някво жалко подобие на Fender ... така че искам да ви попитам коя китара според вас е наи хубава до 700 лв.

 

Моля, придържайте се към правилата на форума и пишете на кирилица!

А какво стана с този Fender.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.