Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

:) Разкошотийка ! Ще му отива страшно на записа, ако го направите по- ретро, с повече "въздух", като на Никола Конте, примерно (те тук те)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wicked! :greenball:

 

Само на Никола Конте не се бях сетил да оприлича това парче: така както е "простичко" - какво ли няма в него! (Дори и въздух има : )

 

И най-ми харесва, че участниците очевадно се кефят и не се вземат прекалено на сериозно - та се получава сериозен резултат. Евала!

:music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:no: Много хубав звук и аранжимент! Китариста ме кефи, също така. :) Издържано отсекъде.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубавка мелодия.Аз това слушам в песните,нема ли мелодия-нема песен.А иначе "ретро" е правилната дума,Demiurg направо ти е видял бъдещето на парчето.Не знам защо си мисля,че ако Горан Брегович направи песен за бедуините,тя ще звучи точно така.Само дето няма да е на английски.Сигурна ли си,че музикантите не са сърби?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много се радвам , че ви харесва парчето, очаквайте го скоро и с "истински" мастеринг :punk_guitar:

съставът на бандата е както следва:

барабани- Испания

перкусии, флейта, гайда, бек вокали - Португалия

китара - Галисия

сакс и кийс-Англия

вокал и бас-аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Как успяваш...

да ме вкараш в някакви "еуфорични състояния" почти всеки път, като те слушам!?!

 

- Разбира се, еклектиката от колоритни инструментални решения, съчетани с такъв вкус, ми звучи... типично по балкански.

 

- Да ти имам името на групата... :)

- relation/ship :coolp:

Тази връзка сигурно работи... WWDSHEX* (не можах да се спася от корабния жаргон... Вж. bill of lading).

 

Ако решиш, можеш и да изпееш горната абревиатура (и който искаш "сериозен документ"/договор/застрахователна полица). Бицев вече предложи телефонния указател...

С тази твоя 'непредсказуема флуидност' на интерпретиране... пак ще стане поезия!

Чакам мастеринга! :):)

------------

*WWDSHEX - Weather working days, Sundays & holidays excluded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.