Jump to content
Българският форум за музиканти

Джаз дуети


Vasil Pavlov

Recommended Posts

Аз и Васил Василев свирим джазови дуети на Джо Пас и Хърб Елис, после импровизираме върху хамрониите. Още сме начинаещи, но все отнякъде трябва да се почне. Качеството на клиповете не е идеално, но все пак се чува за какво става въпрос.

Аз съм отляво, Василев е отдясно. Свирим

и

Дано ви е приятно да слушате :rolleyes:

 

пп Държа да отбележа, че импровизациите не са предварително обмисляни и аранжирани, всичко измисляме в момента да свирене. To си личи, де :P

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесаха :wallbash: , продължавайте в същия дух. Само като малка препоръка, според мен ще е хубаво да се поотърсите от класическия дух и да я давате малко по свободно, това му е най сладкото :butcher:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Кольо, то кусури има бол, ама сега тепърва навлизаме в нещата :)

Много фурни хляб имам да ям, докато стане добър музикант от мене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Виж сега, @kolio_k ти казва нещо конкретно като посока, ти започваш да се притесняваш за кусурите... Ето заради такива реакции във форума няма обективна или субективна критика и съответно хората, които си пускат техни неща нямат полза от това. Няма обсъждане на плюсове и минуси, няма конкретика.

В случая с вашите неща, наистина ако отпуснете малко напрежението и вкарате "фийлинг" стават бонбон! Няма какво да се обясняваш за някакви фурни, а си прави изводите. Трудното си го направил - научил си пиесите, остава лесното - изсвири ги като за някоя мацка дето искаш да я свалиш, не си брой грешките и си готов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ yotzzo : Приемам забележката и другият път се надявам да стане по - добре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.