Jump to content
Българският форум за музиканти

Sam Ash Guitar Shop Nyc


Hantov

Recommended Posts

Не знам дали е добра идея, но решеих да споделя с вас няколко снимки от най-големия магазин за китари в Ню Йорк. Аз се бях толкова заплеснал че от 5 часов престой там, спях да направя само тези снимки. В крайна сметка успях да пипна уникални китарки, които бяха в отделна стая в която се влиза с придружител само и не се разрешават снимки...Иначе хората бяха много любезни и ми дадоха да пробвам каквото си поискам, то не трябваше и да питаш за новите, усилвателите бяха включени, направо си избираш китара и амп и свириш, и беше една какафония - всеки :cheers: :guitar: :violin: :guitar: :violin: - аре ето и снимките-

 

снимка1

снимка2

снимка3

снимка4

снимка5

снимка6

снимка7

снимка7

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз когато ги гледах тия цени, не знаех какви са цените в бг...ама сега като ги гледам пак и ми иде да изнеса няколко китари, не една :cheers::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е магазин :cheers: тука питаш да пробваш китара и продавача те гледа все едно си застрелял майка му,а там направо взимаш и пробваш :think: пък и що китари има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не мога да похарча нищо ма ще иам да гледааааммм. че то мой там да идем 2 3 човека и да си напраим една репетиция :cheers:

Редактирано от Child^in^Time
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...чудя се колко ли пари мога да похарча там :beer:

Нямаш толкова и никога няма да имаш. Аз да го купя целия пак ще имам мераци... :)

 

Супер ЯКОСТ!!! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер снимки :headbang: ......е такива магазини трябва да се направят в БГ и по-големи по площ даже с всичко вътре..........направо един като 'Метро', само с музика вътре :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не мога да похарча нищо ма ще иам да гледааааммм. че то мой там да идем 2 3 човека и да си напраим една репетиция :headbang:

еее то няма барабани за истинска репетиция, но се сещам, че пък отсреща имаше същия магазин обаче само за барабани :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лошото е че при нас няма кой да ги купува тия всичките нещица....

Да!

Докато продължават да вкарват ментета! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ама ако не вкарваха ментета ми само тези красавивици с още по красиви цени, друго освен кремона и орфей нямаше да пипна. ма не е лошо да има един такъв магазин поне да му се радваме :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.