Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво мислите за Stagg I300*?


Lord_Bad

Recommended Posts

Щото като излезе щатския музикант пред многохилядната публика, на китарата му да не пише Squier, а Fender ;)

хахаха а искаш да кажеш че няма значение ли :):lol::P защото си мисля че има значение. :):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ейййй..бах маа му....аз им се чудя тия хора тогава що ходят да дават хиляди за щатски фендери

Щото като излезе щатския музикант пред многохилядната публика, на китарата му да не пише Squier, а Fender :)

Хахахахаах....е това вече беше изцепка велика! Ти някога свирил ли си на щатски фендер ве? Или си си свирил само на Скуаера за 215 лв? Аиде като пробва6 и щатския Фендер пак ми се обади да си говорим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей направо до ей тука ми доде от разбирачи и от мерипишковци.В тоя форум съм от 10-12 дни ама се наслушах на такива нещааааааааааааааа....... Жалко че свестните пичове тук във форума са потърпевшите.

Редактирано от AFTER-THE-RAIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй..бах маа му....аз им се чудя тия хора тогава що ходят да дават хиляди за щатски фендери

Щото като излезе щатския музикант пред многохилядната публика, на китарата му да не пише Squier, а Fender :)

Хахахахаах....е това вече беше изцепка велика! Ти някога свирил ли си на щатски фендер ве? Или си си свирил само на Скуаера за 215 лв? Аиде като пробва6 и щатския Фендер пак ми се обади да си говорим!

иначе си страшно прав.че кой свири с истенски инструмент ве.аз немога да си го позволяза тва свиря с уния уе.......кви бяха .......ъъъъъъ..... аааааа........................ да...... ye Stagg. И???Всеки мойе да си вади пишката когато нкой не го гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се карайте... Бийте се :)

 

Колкото и да не ви се иска, всички сте прави.

 

Нещата са безкрайно прости, а може би и безкрайно сложни. Всичко зависи от начина по който подхождате към информацията. Можете да научите нещо, можете и само да се объркате повече. Можете да се накривите, а можете и да се забавлявате. Изборът е ваш.

 

пс. Сега като се замисля, можете и да се хванете да свирите, вместо да си губите времето тук :)

Редактирано от niki123bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 400 кинта мисля че можеш да си намериш някоя сносна ямаха, нищо че не са кой знае колко разпространени това са чудесни китари, в ценовия си клас нямат равни

а за стаговете - ами свирил съм на тип страт и мога съвсем отговорно да заявя че беше пъти по-удобна от скуаера който имах(пак страт) и на всичкото отгоре и звучеше по-добре, може би е до късмет на каква бройка ще случиш...

на твое място аз бих си взел Ямаха или Ибанец

 

Успех в избора, дано избереш китарата която ще ти служи най-вярно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то аз какъв Ибанез мога си купя за 400 лева?:) Иначе и аз бих си взел. Ямахи къде продават повечко на по-сносни цени? ERG121 ми допада и ще ида да я чуя, но много ми хареса(поне на хартия) и Пасифика 112, ако това е под 500 мога да го обмисля. Някой спомена за Washburn в интервала 250-400 лева в Фактор, аз обаче като гледах каталога на Washburn не видях и една толкова евтина китара в него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то аз какъв Ибанез мога си купя за 400 лева?:cheers: Иначе и аз бих си взел. Ямахи къде продават повечко на по-сносни цени? ERG121 ми допада и ще ида да я чуя, но много ми хареса(поне на хартия) и Пасифика 112, ако това е под 500 мога да го обмисля...

Добър избор на китари Ямаха има в Динакорд /който е официален вносител/ и в Малкия цум също. Yamaha ERG 121 и аз бих ти я препоръчал, нова ако намериш е около 380-400лв., а иначе гледай в раздел "купувам-продавам", там излизат понякога доста добри оферти точно за този модел :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вече съм отбелязъл 4 места, които трябва да посетя - xxxx, Фактор, Малкия ЦУМ и Дайнакорд, дано там да намеря каквото търся... :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 400 кинта мисля че можеш да си намериш някоя сносна ямаха, нищо че не са кой знае колко разпространени това са чудесни китари, в ценовия си клас нямат равни

а за стаговете - ами свирил съм на тип страт и мога съвсем отговорно да заявя че беше пъти по-удобна от скуаера който имах(пак страт) и на всичкото отгоре и звучеше по-добре, може би е до късмет на каква бройка ще случиш...

на твое място аз бих си взел Ямаха или Ибанец

 

Успех в избора, дано избереш китарата която ще ти служи най-вярно! ;)

напълно подкрепям :cheers::beer::beer: но да кажа и нещо по темата ,защото тук все пак ставаше въпрос за Стаг.Значи има един модел някой тук го беше поствал в форума,приличая на PRS,ако се поразтърсиш може да го видиш,цената в Пловдив му е около 400лв и определено е много добра китара,ако държиш разбира се на стаг иначе Алекси е напълно прав,тва е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз утре се бях наканил най-сетне да ида да чуя малко китарки как звучат, но шефката мина в офиса да ни каже че ще бачкаме все пак и утре, макар че се носеше слух че ще пропуснем. Иначе след коментарите повечето потребители тук е малко вероятно да си купя Стаг, просто моята акустична Стаг си е супер и си мислех че всичко на Стаг е яко(явно съм бил в грешка), а пък не мога да отделя много пари за нещо по-марково. Вчера имах възможност да послушам или дори малко да подрънкам на Ямаха ERG121 - тя май се очертава фаворит за мен... Иначе съм запознат с всички модели ел. китари на Стаг и ми беше хванала окото само I300...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.