Jump to content
Българският форум за музиканти

малко турбо фолк


hristo9

Recommended Posts

Напоследък тука стана много блусарско метълско и хубаво , но не може винаги така трябва някой да размаже положението . Еми какво да кажа това съм аз .

http://www.4shared.com/file/236895854/b5d8cb85/ku4ek.html

Знам , че е кратко но като се повтори два три пъти би могло да стане нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми , ти на това ли викаш турбо фолк .Веднага като го чух забелязах , че няма ударни - едно от най - важните неща . Отидох взех си макета на тарамбука и забих това .

http://www.4shared.com/file/236900823/956f..._3__record.html

Малко развалих качеството , но мисля , че има вече некъв по-згоден такт . Като прочетох заглавието на темата ти си представих много як турбо фолк тип яки тупани , мазни инструментали и тнт .

 

П.П

Относно свиренето , не оставайте с грешни впечетления за мен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве брат'чеди, то хубаво ама аз нещо нито фолк, нито кючек , а още по - малко турбо чух тука. Не сте се подготвили по темата ми се струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ме извините ама да се повеселя малко на майтап го докарах :D

Не искам да обидя никой просто ми светна :music336:

http://www.4shared.com/file/239920968/eb9bdc35/kiu4ek__.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да предложа на автора един ритъм (само с ударни),който извадих от последната сватба преди 10-тина дни.Чуват се подвиквания и пляскане,ама да се приеме като подчертаване на атмосферата.В действителност това е момента,в който една кючекиня танцува на младоженеца.

 

http://www.4shared.com/file/239938882/6cdb73cd/Kuchek.html

 

Ползвай него за да си направиш трака,и ако искаш го пусни пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък тука стана много блусарско метълско и хубаво , но не може винаги така трябва някой да размаже положението ................................................

 

..... приятелю , сори за вметката ама напоследък в този раздел е всичко друго само не и металско ... то даже и рокаджийско не е .. не че че е лошо , нее ... но просто такива са фактите.... не че мога със сигурност да кажа какво е в раздела след като не е металско или пък рокаджийско ... както и да е ... в крайна сметка - квото е , това е ...... нали би трябвало раздел джем да е отражение на това което е форума днес ...

 

...... моля по горе казаното да не се въэприема като вид заяждане ... по скоро е някакъв вид носталгия по така нареченото добро старо време от преди няколко години в които раздел джем се разпаряше по шевовете от бичкия ... но това беше отдавна ..

 

.... a long time ago in a rock galaxy far far away .......

 

.......... както и да е .... желая успех на всички :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно, че е преобладаващо неметълско в джема... :greenball:

А не забелязвам метълите да са се свършили във форума... Май предпочитат сами да си свирят в Кавъри...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,надявам се тази тема да не се приема наистина насериозно. :greenball: Ще се постарая да издиря метълски или рокаджийски тракове,и ще видим да ли ще привлечем клиентела.

 

 

@Zanev 70 - преди няколко години,може би,хората са имали повече свободно време,сега сигурно им идват множко ангажиментите,на някои са се народили деца(ама как го казвам,все едно падат с дузини),други,предполагам,вече не се занимават толкова с музика,не знам-сигурно има обяснение.Пък и 90% от траковете не са правени,а са свалени отнякъде,където масово се разпространяват блус,джаз,балади разни,кънтри,поп,ей такива работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе... че що пък ти да се стараеш :greenangel: ?

който иска/може/има време да джеми влиза и го прави... като не му харесва "стила" на наличните джемове пуска нещо, което на него му се джеми и така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за @Занев 70

 

http://www.guitarplayer.ru/forum/index.php?board=25.0

 

Металски джемове да искаш! С награди, обсъждане и квото се сетиш. Предполагам, че знаеш руски колкото да се регистрираш и да си джемваш с кеф. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.