Jump to content
Българският форум за музиканти

Как да си издам албум...или поне песен?


ditss_style

Recommended Posts

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Първо разкажи нещо повече и за себе си, пък тогава ще ти измислим нещо. :ok: Много си потаен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ПотайнА

2.Ами аз съм момиче на 11 години и мечтая за сцената и музиката...казвали са ми че пея мн яко...наще са против това да съм певица (или поне татко) :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разказвай още! Каква музика слушаш и пееш? Казвай и други неща около твойте музикални интереси! :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

музика:рок и пея и слушам...в зависимост от настроението ми -бърза или бавна е...английски текст..ии...за др не се сещам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще те насоча към една луда бабка тука(виж: Viara Ivanova по-надолу): :ok:http://forum.muzikant.org/index.php?s=&amp...st&p=529748

Прочети внимателно и това от същото бабче: http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=74807

След това да се наспиш и утре пак да помислиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочете ли внимателно всичко и в двете писания, защото тя вече го е минала този път, по който ти си се запътила? Много си нетърпелива! Първият ти урок е търпение, но ако вече си имаш готова песен, не пречи да я издадеш като тези деца

:)
:yahoo: Росинка

А, ти защо не спиш, вече? :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се спи!2смяна съм

 

Ами Овен съм-нетърпелив инат който иска да разбере КАК да издаде една проклета песенБ :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне изгледай видео клиповете, които ти посочих! Прочети нещата, коита ти посочих и пиши по-правилно, не бързай толкова, светът ще те почака, докато се научиш да издаваш песни! :yahoo::):ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:ok::):yahoo: Ле-ле, напористо хлапе! Как, та, как? :yahoo: нали това ти обяснявах досега по-горе! :dance: Вълшебни пръчици и думички няма! Прочети, погледай, помисли, преспи и утре пак ще си побъбрим, споко! :dance:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops::):yahoo: Граждани и колеги съфорумци, моля за съдействие! :no: Тука едно отракано хлапе ми счупинк май глав! :yahoo::dance::ok::dance: Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.