Jump to content
Българският форум за музиканти

китарна аномалия


balombi

Recommended Posts

Днес ходих на рдто на един моя приятел китарист , подаръкът му беше чисто нова ел китара (нещо ,за което само бих си мечтал ). И понеже той не разбира , аз дотичах до нас и взех един моя усилвател (самоделка ) и една малка тон колона . Инстарирахме всичко боднахме китарата и боднахме в контакта усолватела в съчото време чухме некво радио и остановихме , че е хоризонт . Въпросът ми е тва някаква аномалия ли е или просто съмсе превъзбудил :icon_shithappens:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто китарата ти хваща някви вълни от радио (според мен).Споко не си единствен наскоро четох една подобна тема за радио хоризонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай, :thumbs_up: ние, с бандата ми, имахме същият забавен проблем. Басистът ни свиреше с усилвател-самоделка и прихващаше радио, което беше малко дразнешо, но ставаше само от време на време. Така че бичи спокойно. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е съвсем нормално. Много групи специално търсят този ефект , като използват още по-самоделни усилватели. Например The Beatles , в една от песните(Revolution N:9) им се чува цяла емисия на BBC. Има и групи които са се посветили изцяло на този ефект като Radiohead.

 

Нали не се сърдиш , че се шегувам. Случва се. Аз съм хващал разни радиостанции със Лель+ЛАТ на времето..

Редактирано от Басурендер
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=iHDsp-A6Iew

 

Аз даже имам клипче как като си допра кабела до стената и хващам хоризонт :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааааааа тва е много яко преди малко с тоя моя френд напраихме ебаси джема върху неква песен

тва много ме изкефи предтавете си само сядате да репетирате пускате радиото и си репетирате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ибааа таз яка китара.Тя сама свири бре.За кой дявол и вие да се мъчите, пускате китарката в ампа и правите кавъри от раз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.