Jump to content
Българският форум за музиканти

Акустична песничка за джем


mexico

Recommended Posts

На мен пък ми се стори подходяща за джем, затова спретнах една подложка набързо:

 

I'd love to change the world

 

Става и за вокали и за китарни сола..., пък може и двете :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, с цел да си замажа неритмичното тропане сложих едни бонгосчета и дайренце :wallbash:

Мисля, че така е по-сполучливо...

 

Id_love_to_change_the_world-01

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде аз като един същински Жазар да открия сешъна със следната интернационална версия:

 

Версия

 

Оставил съм място на най-напечената част Кольо да избичи една яка жица с фендера. Ангелина може да дублира мелодията ако иска. Или на който както му е кеф.

 

Enjoy!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.4shared.com/file/224147415/810a.../1001_nuit.html

 

Драматичният момент го натъпках с някаква мелодия по акордите,щото за жици не ставам.Повтаря се 4 пъти.Абе скука.Но пък ми звучи интернационално.Ти,обаче си го направил приказка!

Редактирано от arebegai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenangel:

хахахахахахахах

по един проект (да не споемнаваме клиента) го слушах това над 10 000 пъти тая седмица и в момента си го подрънквах в студиото... (видео - не мога да запиша) ще се чекна дове4ера у дома

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вай вай вай сега се чух какво съм записал вчера. Докарал съм го като в турска сапунка - перла ли, какво беше там , нещо с Босвора.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вай вай вай сега се чух какво съм записал вчера. Докарал съм го като в турска сапунка - перла ли, какво беше там , нещо с Босвора.....

Като на баглама си го докарал, направо Орхан Генчебай! :) Нищо общо със сапунките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^^аферим ашколсун, вай вай вай дир бг, както се казва :greenangel:

..... айде малко импровизация и жица да има за пълнеж на темата....и участие един вид:

Джамкардашлар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Рано ми ранил Сънчу, да удари жичката на парчето! :happy:

... Ангелина може да дублира мелодията ако иска.

Ох, тъкмо се чудех как да ти кажа, че върху тая "къдра", ако и аз нещо тръгна да си дублирам, ш'е я предóбриме ептéм... манджата.

А и аз не съм особено добра в такива стилове. Онова, което изпитвам, е по-скоро 'силен афинитет' към характерното пеене, но само като екзотичен и... много мерен и издържан елемент в комозиции от друг стил.

 

От друга страна, във форума определено липсват качествени интерпретации на теми в посока Босфора ;), и пó към нашенско, така че аз продължавам да слушам с интерес и определено с радост! :godbless::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ късно беше или рано ...въпрос на гледна точка :greenangel:

...и аз кат са чух обещавам да се поправя, малиии ... Пойзън '86-та примерно ... въх ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се бях наточил, защото се заблудих, че става дума за

и си представих
(еле от 3:30 и особено от 5-та минута нататък)...

 

Но не се разочаровах: добра спонтанна и автентично 'на живо' подложка, а @Tozi кърти с анадолските пинизи - супер :thumbs_up: В солото става дума, защото за хармоничното 'рифче' (и то е много гот) Ивелин е прав, че е по- на Запад от Босфора, гръцки звучи.

 

Жиците и на двамата 'електричари' дотук също ги бива - явно много благодатна темичка за смело и безотговорно прескачане на стилови и дори континентални граници. Дайте още!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.