Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за Boss Me 20


velit

Recommended Posts

Преди доста време бех пуснал една подобна тема, но уви никой не писа та седа искам да ви питам има ли хора който го ползват, доволни ли са и за какъв стил става мерси предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не пи6е :X полошината пари съм ги сабрал а понеже го няма във Райзин Форса и трябва да го поръчам пък може да не ми хареса затова молч ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че като цъкна да търсачката не ми излиза ни6то за6тото ми казва че не мога да пиша думи по кратки от 3 букви,затова моля помогнете :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз не съм го ползвал, но знам, че Boss са доста добри. Най-добре отиди в магазина с китарата ти и го пробвай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич виж това ,

.Aко го пипнеш както трябва си вади звучец , въпреки ,че аз лично не харесвам Boss . Редактирано от stratevcaster2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си много капризен на тема звук, за да не ти хареса този процесор. В смисъл, не вярвам да го взимаш да правиш концерти, въпреки че ще стане, стига да се ползва от добър изпълнител.

Можеш да си дрънкаш всякакви стилове. Ползвам от скоро Диджитек РП250 и съм доволен.

Чух набързо готовите ефекти на Босс-а и смело заявявам, че са много по-добри отколкото при моя. При моя ползвам само юзърските, които са 60 на брой (и то ползвам 10-ина), за разлика от Ме-20, където са "само" 30. В описанието не видях да има drum machine. Аз още не съм ползвал тази функция, защото съм далеееееч от смислената импровизация. Не казвам че няма, а че не знам да има.

Няма как да хареса на всеки, защото всеки търси определен звук и предпочита определен стил музика. Чуй го как звучи с хубави китари и прецени дали ще ти върши работа специално на теб. На мен ми харесва, ако ти харесва и на теб, не виждам защо трябва да чакаш някой да ти го препоръча. Разни хора, разни вкусове, нали така?! Пак повтарям - мен ме кефи :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той нов в РФ сигурно е към 350-400 кинта, което за тоя процесор е страшно много.

По-добре си купи от форума има втора ръка МЕ-50, които имат доста повече удобства. По-едно време се мяркаха 2-3, така че едва ли са изчерпани наличностите :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си счупих главата с тоя пуст ME-50 , но звук не можах да изкарам , липсата на еквалайзер и това ,че дисторшъните са супер ,,изкълцани,, .Дали са ти братче , един tone mod ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като не толкова добър музикант пак мога да кажа, че съм фен на Boss-четата

Бих казал, че ME-20 ще отива най-много на гигче. Дисторшъна кърти ваните,

обаче наистина ще остана по доволен с ME-50

:girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно отговора на Евтим само да кажа, че ги чух и видях клипчетата в тубата, но все пак там свирят със хубави китари и ампове...а доколото моя амп е Фендер 15 Джи, а китарата ми е Скуеир с 1 двоен за 350 лв ся са 320, затова питам хората дали са доволни, за6тото не всички свирят със фендери и звука е по разли4ен от китари като мойте дано ме разбра какво искам да ти кажа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми щом свириш с евтин усилвател и китара, звука със сигурност няма да е особено прекрасен с който и да е процесор.

Семплите в тубата могат да покажат достатъчно ясно как звучи ефекта, особено ако намериш запис, който е правен в чистия канал на усилвателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.