Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Stratocaster на части от Usa


duoteam

Recommended Posts

Здравейте! И аз реших да споделя за своятя покупка. Поръчах си Fender на части от Щатите.

Китара с подобни екстри струва около 1500$.На мен ми струваше около 1000лв с пътните.

ако някой се интересува за подробности , да пише!

 

ето и снимки:

 

http://img153.imageshack.us/i/52669686.jpg/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мексикански стратове тук се намират и за по-малко.

Тялото от каква китара е?

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита китарката!

В ebay се продават доста Fender и на всякакви др. марки, чаркове, така че сглобяването на китари е доста разпространено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятел първо погледни адаптерите и другите екстри по нея.

само адаптерите в България струват около 400лв. а и се опитай да ги намериш в този цвят , има само бели!!!

относно тялото то е от ясен и си е за стратокастер. поразрови се малко и виж колко струва.

за твое сведение около 150$. така че ако намериш страт с тези екстри за по ниска цена обади се аз ще я взема!

 

благодаря! аз всичко без тремолото и грифа съм купил от магазини от Щатите. поне знам че са чисто нови и всичко е о.к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все едно са пуснали нова версия на Wet Wet Wet - Anger Is All Around... :cheers2:

 

 

duoteam, ако обичаш недей повече да пишеш с CAPS LOCK, крещенето не е приятно никому. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.