Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Grg170dx-bkn


did37y

Recommended Posts

Изглежда ми добра, от евтините китари на Ибанец (за начинаещ е невероятна), но златното правило на купувача е : Отиваш, пробваш , преценяваш и ако ти хареса - купуваш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата е прав,отиваш във магазина и пробваш .....

А пък ако си се спрял специално на ibanez то избери си някой друг модел,и мисля че доста е писано за тази китара

потърси тук във форума,и успех със избора на китарка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз си имам една такава, не знам може да е късмет ама съм страшно доволен от нея. Само ме дразни , че се разстройва честичко и скоро ще я заменя за примерно rg350/370.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПЪРВО я хвани в ръцете си прецени дали ти е удобна земи някои по опитен с теб да ти покаже самите възможности на китарката и тогава я купи ако ти хареса .Супер китарка като за първа ЕЛ. аз съм с Epiphone sg special и не мога да се оплача от нищо все още :D:):):)

Редактирано от JustHATEme
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната ми китара беше такава. Когато си купувах китара тогава пробвах и Скуайър (май Афинити беше), една Ямаха (не помня каква - около 300-400 май беше) и Стаг. Тази ми беше най-удобна. За китара от нисък клас е доста удобна. Разбира се не може да се очакват чудеса (и като изключим гадното FAT10 тремоло) определено си залужава парите.

Редактирано от dean_dime
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел има същата китара и е доволен от нея, свири с нея от доста време (по концерти), а и плюс това този модел е известен доста хора го имат. Моето мнение е, че китарата е добра. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същата, но моята пък изобщо не се разстройва бързо... може пък да е до бройка. И аз като колегата пробвах няколко китари докато си избера - включително Squire Affinity и някакъв Stagg LP копие. Ibanez-a ми беше най-удобна и за това си взех нея. Аз лично нямам никакви оплаквания от нея, без да имам претенции, че разбирам от китари. Но направи и избора си спрямо това каква музика слушаш - това също е доста важно :) Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммммммм да и аз имам същата , много е добра , и моята НЕ се разтройва често :) ,

лека е , и много удобна за мен поне. взимай не го мисли :) имам я от 3 месеца и не ми е правила никви проблеми

пийс :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" РокШок е онлайн (виртуален) магазин и няма склад или място където да дойдете и да пробвате. Ще се постараем да ви дадем максимална информация за продуктите които продаваме а ако това не е достатъчно - винаги можете да отидете да ги пробвате при вносителя."

 

 

 

 

Ами сега ?!

 

 

 

 

:icon_shithappens::thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.