Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнения за Томан.де(който го е ползвал


MetallicaFan7

Recommended Posts

Ако сте ползвали томан, напишете ми всичко (имам предвид доставка, езикът с който се разбрахте и мнение дали сте доволни :punk_guitar::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гърция прецака еврото и точно в момента е много по-изгодно да се купува от английски сайтове. разликите стигат до 40-50 евро, че и повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гърция прецака еврото и точно в момента е много по-изгодно да се купува от английски сайтове. разликите стигат до 40-50 евро, че и повече.

 

Още преди стачките пазарих от този английски сайт: www.dv247.com и цените си бяха с 40-50 евро по-евтини , идва разлика голяма и от цената за доставка. Томан мн гърбят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко пъти съм взимал от Томан. За определени неща цените са им по-дебели от английските сайтове, за други не - просто трябва да се сравняват. Но в общи линии оскъпяването идва от ДДСто,което в БГ е 20% а в Англия е 17,5, в Германия 19...Доставката на Томан е 30евра до 31 кг, и за БГ идва до 6-7 дена работни. Досега нещата са ми идвали от Германия, никога от Гърция...В общи линии след поръчката, пращат мейл, в който ти казват колко дължиш, разбира се можеш и да я отмениш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.