Jump to content
Българският форум за музиканти

плюйте яко


Recommended Posts

Готово бе! Това искай от нас - да плюем. :) Приготви се, обаче да чуеш комантар от пълен лаик. Този стил ми е меко казано непознат.

Ето какво забелязвам - китарата ми звучи много "винтидж" - добрата традиция на Тони Айоми. Това прави парчето слушаемо за мен. Вие може да сте искали да е по-"модерно". Рифчетата и всичко си вървеше много добре /баса нещо ми мътнее и барабаните са леко назад - звукозаписа има кой да го оплюе/, но се обади вокала и развали всичко. Не мислите ли, че леко преиграва? Иначе има данни - дере се с желание. Освен това му сложете някакъв ефект - сухичък е.

Като цяло парчето напомня скорошна Металика - това не е комплимент. Пак казвам, че нищо не разбирам от този стил и се учудвам от себе си как чух парчето 2 пъти и го изкоментирах, което значи че по някакъв начин ме е изкефило. Има настроение, затова ще да е. :drummer:

Успех, пичове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rockon: Аз пък като човек, получаващ припадъци от този стил, започнах да слушам парчето и към 30-та секунда разбира се, припаднах :P Но след като разбрах , че yotzzo го е изслушал дори два пъти, реших да не оставам по-назад и мазохистично го изслушах докрай. Няма да коментирам недодатъците* и съм приятно изненадан, че сте добри музиканти, дори гмуженето* на вокала намирам за добро! :hysterical: Давайте все така! :Piano:

П.П.

недодатъци, гмужене* - незнам дали има такива думи, ако не, значи имам принос към модерния роден език :coolp:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от най-добрите български хеви - рок неща които съм слушал. :thumbs_up::hysterical: :hysterical:

 

Мисля,че основния вокал няма нужда да се напъва толкова - да намери баланс в дрането дотолкова доколкото звучи естествено - ефекта ще е по голям.

 

Само така! Интересно ми е да чуя и други ваши парчета. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи. Вокала също е кефещ, верно има какво да се пипне, ама като знам другите нашенски вокали как пеят си е направо перфектен.

 

Единствено забележки бих могъл да имам към микса и саунда на тъпаните, ама не съм достатъчно адекватен за да дам някаква градивна критика.

 

Концерт нещо ще има ли, преди се извиняваше с това, че нямате вокал :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето си е много чудесно даже, Нема нужда толко да скромничите. Студено, студено колко да е студено. Между другото редко се чува мелодия у пеенето напоследък, така че макар и да има повечко драние на места от вокала одбрявам.

Верно си е от малкото читави неща напоследък. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи. Вокала също е кефещ, верно има какво да се пипне, ама като знам другите нашенски вокали как пеят си е направо перфектен.

 

Единствено забележки бих могъл да имам към микса и саунда на тъпаните, ама не съм достатъчно адекватен за да дам някаква градивна критика.

 

Концерт нещо ще има ли, преди се извиняваше с това, че нямате вокал :thumbs_up:

концерти тепърва ще има :) записахме тези демота за конкурса на радио тангра,така че ако има фенове,моля гласувайте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добро!Само не мъчете пак вокала да записва на студено че като го слушам чак ме заболява гърлото,явно много се е напънал човека.Иначе наистина има малко забележки по микса.Доста трябваше да си усиля буфера че да чуя бас и каса.Дерзайте! :)

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.