Jump to content
Българският форум за музиканти

Да се направи Chart с авторски произведения


Recommended Posts

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Според мен трябва да се направи раздел и там да се турват всеки ден по една тема с новите предложения от предния ден заедно с анкетка за гласуване . До края на деня който искара най-много гласове влиза в класацията на последно място . На края на месеца (примерно) се прави разбор и така ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може да правим месечна анкета, после годишна... А победителя да печели кола или екскурзия до някой остров:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по скоро би било по разумно да е с рейтинг или ако е класация да е поне седмична и от поне 10 парчета.Всичко е хувабо като идея,но реализацията..?пък и смисъла...?

В интерес на истината за новите юзъри които не са браузвали задълбочено из Авторска музика, много неща са неизвестни.. има много готини парчета по назад в страниците..Идеята да се обърне по специално внимание на най добите неща е добра но реализацията...незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля , че ще е чак състезание . Просто хората ще си предлагат идеите , а останалите ще ги оценят . И ще е най-добре , ако няма награда ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята да го обръщаме на съзтезание не ми допада много :think:

наградата е тъпа идея верно....най-много някъде отгоре да пише "...and the wiiiinnneerrr iiiiiiiiiiiiiiiiiiiissss"

а иначе ще е яко да се състезаваме... :) някой като те ядоса и му казваш"Я се разкарай бе невежа, нашто парче е две седмици на първо място ко ми говориш за музика" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не одобрявам идеята. Още повече, нещата са с различна стилова насоченост и не е коректно да им се търси общ знаменател. Още повече, че във форума няма равен на брой хора с интереси към различните стилове, което води до пристрастност и т.н. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.