Jump to content
Българският форум за музиканти

Репетиционни


AXE

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 month later...

SUBZERO София,ул."Отец Паисий" 68

 

На две нива,горе - репетиционна,долу - репетиционна/студио.

 

 

 

Телефон за контакти: 0898 553 566 , 0878 2222 41, 02 931 48

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

И аз имам запитване.Преди няколко месеца с групата бяхме ходили в една репетиционна близо до сточна гара - една малка уличка перпендикулярна на Раковска и там в едно базарче- някой има ли телефона на репетиционната?? Другия вариант е да се разкарвам до там, тъй че ако някой го има да пише ЛС щото първия път много ме изкефи-климатици, Marshall-и, много приятно местенце :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

www.repeticionnata.com се сдоби с чисто нов форум, който в момента прохожда, но с времето ще става все по-полезен за настоящи и бъдещи клиенти !

 

 

http://repeticionnata.com/forum < Заповядайте :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Yo` Musik - Русе

Звукозапиусно студио и репетиционна в Русе

Адрес: Русе

ул Борисова 8 (срещу сладкарница "Неделя" в сутерена до рестурант "Колибри")

тел за връзка: 0884 78 53 96

dscf3612wt6.th.jpg

 

dscf3641kd0.th.jpg

 

dscf3614fa2.th.jpg

 

img

 

dscf3625ew3.th.jpg

 

dscf3644yi1.th.jpg

Редактирано от Nikolay Petev Yolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,имам студио което става и за репетиции, а също така и за репетиции със звукозапис.Малко е като помещение , но е топло и добре изолирано.Намира се на плажна алея Кабакум - 12 км от Варна посока Зл.Пясъци.Има автобус - 409,а най добре е да се идва със собствен траспорт.Цена - 5 лв на час.Търсете ме на Skype - Globus Records или 0898554864 - Митьо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой би ли систематизирал актуалните репетициони в София ( и с телфони)?

Според мен всичката информация отпреди 2 години трябва да бъде изтрита от модераторите - просто няма смисъл от нея.

 

Президент, Граунд студио, Спарк, ММД, Репетиционната. Кои още?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ето всички репетиционни, които знам, заедно с техните сайтове, на които ще немерите телефоните и адресите им:

 

JL Sound

Репетиционната

Президент

Sub Zero

Groundstudio

Алеко (не знам дали още работи)

Спарк Адрес: София бул. "Янко Сакъзов" № 17 за контакт: 0898 33 82 13 & 0885 39 71 43

Murder sound

 

P.S Съжалявам, че информацията от предишни коментари се повтаря, но така обобщено е доста по удобно според мен. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиротска 92 (0886 364 564) - няма си сайт, нито име, но продължава да съществува и на мен лично ми е по-комфортна от другите, в които съм бил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)

Относно репетиционните в София... Във всички които сьм ходил са много добри и всяка предлага различни удобства.

Murder Sound е репетиционна от 2 месеца, намираща се на бул.Черни Врьх 47 (бивш завод витоша) 0899 87 10 80 работи ДЕНОНОЩНО

Оборудвана е с 2х500w бокса, стьпало 1000w и 8 канален миксер, които се отдават под наем за 100 лв на ден (може да се озвучи малка зала)

 

Комплект Амати, който до няколко дни ще бьде изместен от чисто нов Mapex M Birch с каса 22х18, м.барабанче 14 и томове 8, 10, 12, 14, 16. Има и кардан, а чинелите са Stagg. Новия сет Mapex ще се отдава под наем за скромната сума от 50 лв на ден.

(Скоро ще се оборудваме и с китарни кубета.)

1ч. в репетизионна Murder Sound е вече с нова цена: 5 лв. Абонаментите ще падат до 4 лв. за 1ч.

 

Сьщо така има уроци по ударни инструменти Иво - Enthrallment

 

http://www.myspace.com/murdersoundbg

Редактирано от jeepa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.