Jump to content
Българският форум за музиканти

Репетиционни


AXE

Recommended Posts

Тук ще се публикува графикът на Repeticionnata.com, по който ще можете да се ориентирате кои са свободните часове .

 

Скоро ще заработи и второ помещение за репетиции, което е с петоъгълна форма и е съвсем близо до Repeticionnata .

 

За повече информация следете сайта .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кв.Х.Димитър до Шела след мост Чавдар има нова репетиционна-чиста и просторна,изобщо не е като бардаците в които съм ходил.Звукът е много добър с нова техника и климатик,за 10лв.Изкефих се.Ще останете доволни 100%.

0878603773 / 02 9455890

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте,има още една нова репетиционна,в Дианабад с 6 мониторни крьга,нова апаратура,много е яко,абе направо си е като сцена.Има и специална настилка за танци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Може ли да ми дадеш повече информация за тази репетиционна (и телефон, ако е възможно) защото живея в Дианабад и живо ме заинтригува :whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Може ли да ми дадеш повече информация за тази репетиционна (и телефон, ако е възможно) защото живея в Дианабад и живо ме заинтригува :)

Ами днес ще ходя до там и ще питам за адреса и телефона.тя е нова репетиционна.Даже има и цифров пулт ,запаметяваш пресета на групата която свири и следващия път не се занимаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,много късно се прибрах,тел 0897899919 ,,Тинтява" 100

Ок благодаря 4е ти е харесало при нас и се надявам да репетирате отново.Ако има вапроси обади ми се или направо мини!Ве4е сме поръчали и 16 канлна карта ъака,че вече можеш да записваш 10 канала барабани

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли телефона на Любо от Коматево (Пловдив)? Аз за резервация звъня на жена му Тони но от 2 дена нещо и е изключен телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
И аз имам запитване.Преди няколко месеца с групата бяхме ходили в една репетиционна близо до сточна гара - една малка уличка перпендикулярна на Раковска и там в едно базарче- някой има ли телефона на репетиционната?? Другия вариант е да се разкарвам до там, тъй че ако някой го има да пише ЛС щото първия път много ме изкефи-климатици, Marshall-и, много приятно местенце :cheers2:

пробвай тази в Х Димитър-0878603773.Добра е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората зала на Rapeticionnata.com вече работи . Барабаните са познатия "Stage Custom" на "Yamaha" , за китарата Fender FM212, за Бас, Behringer BX 3000 T, но скоро ще донеса G-K 800B.

Помещението е 25 кв.м. и до края на месец Октомври 09 цената ще е 6 лв./ч.

 

Още информаця и снимки, ще има в сайта - скоро .

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Президентстудио цени: от 8 до 22 часа - 8лв. За времето от 22 до 8 - 10 лв. Цена на запис до 24 трака едновременно + 8 лв на час (16лв)

Само да питам,как се записват 24 трака едновременно ,че не съм чувал? С какво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.