Jump to content
Българският форум за музиканти

Nothing Else Matters


black_skull

Recommended Posts

Майстор си, ако се премастерира ще стане трепач :)

Ами казвай какво по-конкретно има... за това съм го пуснал, не за да си чешам самочувствието...

 

Виж бас не съм записвал защото не разполагам с такъв, пък "синтетичен" не искам да слагам...

(:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж, ако можеш си направи един бас, няма значение какъв ще е дори и блендата да е синти с тия китари ще си звучи доста добре, барабаните още трябва да се отворят честотно и още малко пространство по картината, китарите имат много ниски направо си бучат и дразни направи лоукът и отделно намали още на 100 херца. Парчето си го направил много мощно ще му ходят гейтнати барабани, като на Judas от албумите от 80те и painkiller от 90та.. Пак ти казвам баса е задалжителен напиши си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има навити да запишат крещящи/чисти мъжки и/или чисти женски да пишат на скайп black_skull43

Аз не мога да пея по никъв начин, така че имате поле за изява.

(записа е в Ре така че няма да се налага да се напрягате много)

 

Всъщност ако има мераклия един бас може да удари.

(:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интерпретацията сигурно ще е интересна, но не знам дали някой ще се пробва. Аз лично истинската версия не мога да я пея, защото ми е ниска, :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва в ква тоналност е?!? Кефи аранжимента с тия елки, мое да пробвам някой път да запиша вокали (като съм сам вкъщи, че да не се уплаши някой :thumbs_up: ). Даже мое с един френд да пробваме - да стане някъф двуглас да ти компенсираме баса с дранье в ниските :thumbs_up:

Солото също много ме кефи. Като цяло - бомба. Евала :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яко е и мен ме кефи , доста по-добро е от металика , ако и те можеха да правят таквиа хубави неща ...

адмираций за творението :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.