Jump to content
Българският форум за музиканти

Песен от новия ми албум. "fall Asleep Again"


Recommended Posts

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много ме изкефиха барабаните и в двете парчета!Много са живи и истински.Първото парче звучи все едно е джем между инструментите доста готино.Второто ме изкефи като звук и идея.Въобще жесток албум става! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Дими, страхотни неща си сътворил!

Не знам дали е от възрастовите отклонения при мен, но този уклон към класическия хард рок, та и с елементи на български фолклор в солата (които винаги са ти били скритото оръжие), ми се струват невероятно жизнени.

А Fall Asleep Again за пореден път ме кара да си мисля, че не заспиваш отново, а се разбужда у теб някакво задрямало увлечение по фънка. Такъв бас не съм те чувала да свириш на други места, мноу съм впечатлена, шъ знаЙш и силно фаворизирам тази ти композиция още от сега!

 

Като ти стане готов албумът, бих искала да си го купя и да бъда негов горд и законен притежател и щастлив слушател, и admir-ател...

:whistle:

 

Супер, свири и пущай!

:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз харесевам забежките в баса :) А за китарен звук най-ми хареса WW_Demo_ST_REX (не че другите са лоши - всичките вАжат)...

 

Добра работа, чакаме албума!

 

:whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай за тъпия въпрос , ама ....баса истински ли е. Твоите партии на баса винаги звучат перфектно ..А тези звучат по-скоро истински.. Незнам дали това е комплимент. Иначе както винаги - перфектен.Брао!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А този албум къде и кога ще е достъпен за купуване?Щото ако ще купувам нещо,поне да е българско:ако е българско,поне да е твое.И като послушам,като се науча,като засвиря някъде и ме питат "Какво свириш,Вай ли?",да кажа:"Не бе,Налбантов!" :wallbash:

Поздрави за труда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!!! Надявам се в най-скоро време да е готов!

 

Ето още една част:

http://nalbantov.com/masters/Dimi_DM2_NDV_..._IMAP_Song2.mp3

 

Поздрави,

Дими

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.