Jump to content
Българският форум за музиканти

Metallica - Eye Of The Beholder


MR_STENCH

Recommended Posts

Така като гледам... май само аз не съм правил скоро кавър на Metallica :thumbs_up: та... рекох да се разпиша скромно. Моля простете некадърността ми. Поздрав за всички фенове ;) !

 

Eye Of The Beholder

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KeRRANGKid, много се радвам, че се реши да се включиш :D за да почетем подобаващо добрата стара Metallica! Добре се е получило - харесва ми :D !

 

Aко има кандидат вокалисти да не се стесняват :). Мен освен в издаването на нечленоразделни гърлени звуци друго не ме бива... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, това ми е любима песен за свирене много я обичам, за съжаление не мога да го чуя много добре , нета ми е слаб и прекъсва постоянно а нямам място на компа да я сваля, натъпкан е до дупка трябва да чистя нещо, но ми се струва че много яко звучи, бих се кандидатирала да изпея, обаче не знам предвид всеобщото настроение относно моите вокали и Металика не знам дали ще искаш, а пък иначе аз винаги съм готова да изпея още една песен на Металика. :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^E... то и моето "свирене" е далеч от перфектното, но и аз не съм Hetfield :rockon: нищо не пречи да опитваме за кеф, нали? Така че щом ти се пее - пей. Никой не се е родил научен все пак :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, тогава сега като изтиря някои неща от компа (шото имам фри само нклко GB ) ще изтегля песента :rocker:. Кое да тегля първото или второто, дето някой писа че е добавял нещо но не можах да го чуя че нета ми е слаб :rockon:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бъди скромен,защото си се справил страхотно и даже си докарал този любим за мен звучец :) мойте най изскренни адмирации

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Благодаря. Приличният звук се дължи до голяма степен не толкова на мен колкото на това...

 

http://www.4shared.com/file/197166117/febc26fa/IMG_2423.html

 

Necrophagist позна :P

 

Внесох малко промени в микса защото мисля, че мааалко се поолях с LowEnd-a на китарите в предния.

 

Eye New

 

KeRRANGKid, ако одобряваш този ;) може да качиш някъде трака със солата да ги намъкнем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се надявам че и аз се звукна така скоро :P

вече захранването го навих :) големи клизми ама здраве да е!

Айде дай нещо на Deicide сякаш ампа е подходящ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е изпях го, очаквам груба и сурова критика :thumbs_up:, сигурно ще се стреснете. :greenball: Малко е бруталничко :thumbs_up:. За съжаление нямах време за репетиции, станах сутринат и го записах та на места малко ми е сух гласа и малко скърцам,не бях се разгряла още, но иначе песента е лесна така че стана. Леле обаче много ме обърка на места песента от първия път, има някои дребни несъвпадения с оригинала, а накрая даже липсва цял пасаж, но при повторното минаване ги напаснах. :virtuoz: Дано поне на някой да му хареса :yahoo:

 

 

http://www.4shared.com/file/199584645/b61d...-_singing_.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.