Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко неизвестна за мен марка


Борис

Recommended Posts

Здравейте,и за много години!Натъкнах се на ето тази китарка http://www.thomann.de/gb/harley_benton_fv430bk.htm тип летящо V но е на някаква марка харли бентън та добра ли е китарата за 200 лева...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам пера на харли бентон и съм доволен от тях.Китара на тази марка не съм виждал и чувал,но цената е доста привлекателна,но нали знаеш че за тези пари може да се очаква всичко.Поредполагам че ще е на добро ниво,китарата има характеристиките като на един ibanez нисък клас(липа,болтове).Мисля че трябва да бъдеш по точен,т.е. за какво ще използваш китарата и дали ще ти е първа или 2-ра китара :(:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можеж да измамиш системата,даваш 200 лева ще звучи като за 200 лева.Даваш 1000 ще звучи с 800 лева по добре. :greenangel:

 

Ако ще я купуваш за първа китара е добре,защото няма да направиш разлика между китара за 200 и китара за 1200.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха,еми и аз помислих сащото щото за 200 лева тип летящо V иначе още не съм решил може би ще си взема би си рич уарлок :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата трябва да е черна и рогата задължително и ако е сигнечър модел-с кокалчета и черепи по нея,сички яки метъли свират с такива,мани го това флаин ви,това е модел на половин век,разни тъпи негри са свирили с такива :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ти ако гледаш само формата до никаде няма стигнеш.......

Давам пример с телекастера убер грозна китара,но е много използвана от известни китаристи.Ако имах възможност и аз си бих взел една.Формата може да е хубава,но всичко друго ако е прасешка еякулация....разбираш за кво става въпрос :greenangel:

П.П> има и още нещо този тип китари заради специфичната си форма е трудно да свириш с тях седнал....така че само ще ти развалят постановката в началото и после като хванеш суперстрат китара ще ти е много гадно. :girl_cray2: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и по- на сметка - 

 

 

 

 

Rockson R-EG6 Black 79,00 €

 

Jack & Danny ST Rock BK Black 79,00 €

 

 

 

 

По-ниски цени няма да ти подсказвам, за да не тръгнеш да се разправяш какво е качеството...

 

 

 

 

:greenangel::girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китара за 200лв. добра няма. Това е обсъждано в този форум хиляди пъти! Има китара за 200лв. която в ръцете на начинаещ ще му върши работа и ще му покаже дали има смисъл да се занимава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.